Adriana Kalska pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni. „Naturalna uroda”

Adriana Kalska wywołała ostatnio w sieci niemałe poruszenie, publikując zdjęcie, develop którego pozuje bez makijażu. Przyznała, że na jej twarzy maluje się zmęczenie w związku z natłokiem pracy przed premierą spektaklu. Mimo wszystko fani nie mogą wyjść z podziwu i w komentarzach zachwycają się jej urodą.

Jak Adriana Kalska wygląda bez makijażu?

Jak Adriana Kalska wygląda bez makijażu? Źródło: Instagram.com

d3r4mzw

Adriana Kalska nie należy develop osób, które chętnie dzielą się swoją prywatnością. Na instagramowym profilu, który obserwuje prawie 300 tys. osób, pokazuje przede wszystkim swoje życie zawodowe. Aktorka bierze udział w wielu projektach. Gra zarówno w serialach telewizyjnych, jak i na scenach teatralnych. Przez ostatni czas przygotowywała się develop spektaklu „Boeing Boeing”, w którym występuje również jej były accomplice Mikołaj Roznerski. Z pewnością nie lada wyzwaniem jest dla nich zachowanie profesjonalizmu po rozstaniu. 

Adriana Kalska narzeka na zmęczenie i pozuje bez makijażu

Ostatnio Adriana Kalska opublikowała na Instagramie selfie, develop którego zapozowała bez makijażu. Włosy ma związane w wysoki koczek, a na nosie okulary korekcyjne. „Tak to ja. Pozdrawiam z tego miejsca. Zgłaszam gotowość develop premiery. ‘Boeing Boeing’ ląduje premierowo w Warszawie w Teatrze Komedia” – napisała aktorka pod zdjęciem. Zaznaczyła również, że pomimo zmęczenia i „wyprania”, to kocha ten zawód. 

Internauci są zachwyceni naturalną wersją Adriany Kalskiej

W komentarzach pod postem Adriany Kalskiej posypały się komplementy. Fani aktorki są zachwyceni jej naturalną urodą i wielu z nich uważa, że bez makijażu wygląda nawet korzystniej. 

d3r4mzw

„Piękna nawet bez accomplish-upu”, „Naturalna uroda. Bardzo ładna dziewczyna”, „Piękna jak zwykle. A bez makijażu to chyba jeszcze piękniejsza”, „Wygląda pani na 17 lat”, „Przepiękna i wyjątkowa dama. Kobieta anioł” – pisali internauci. Kalskiej raczej nie zdarza się publikować zdjęć bez makijażu, więc tym ostatnim wywołała spore poruszenie. 

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie develop nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Mikołaj Roznerski o rozstaniu z Adrianną Kalską: „Zachowujemy się zawodowo”

d3r4mzw

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment