Agnieszka Kaczorowska na wakacjach. Zdradza, czy da się odpocząć z dziećmi

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem i córkami wygrzewa się właśnie na rajskich plażach greckiej wyspy Korfu. Pozdrawiając z wakacji swoich instagramowych obserwatorów, postanowiła przy okazji nieco rozpisać się na temat tego, czy da się rzeczywiście odpocząć podczas urlopu z dziećmi.

Agnieszka Kaczorowska na wakacjach. Zdradza, czy da się odpocząć z dziećmi

Agnieszka Kaczorowska na wakacjach. Zdradza, czy da się odpocząć z dziećmi Źródło: Instagram.com

d3ipy6e

Agnieszka Kaczorowska od czterech lat jest zamężna z tancerzem Maciejem Pelą. W lipcu 2019 roku para powitała na świecie swoją pierwszą córkę Emilię. Prawie dokładnie dwa lata później urodziła im się druga córka, której dali na imię Gabriela. Cała czwórka tworzy zgraną rodzinę, co Kaczorowska pokazuje na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 400 tys. osób. 

Agnieszka Kaczorowska o urlopie z dziećmi

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem i dziećmi poleciała na wakacje na grecką wyspę Korfu. Teraz tancerka i aktorka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w morzu z córkami na rękach. Przy okazji w opisie pod zdjęciem postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat urlopu z dziećmi, który dla wielu osób nie jest prawdziwym odpoczynkiem. 

„Czy da się odpocząć z dziećmi? Otóż zależy, od czego chcesz odpoczywać. Jeśli chcesz odpocząć od dzieci, to nie bardzo. My od dzieci nie chcemy odpoczywać. I nie, to nie znaczy, że mamy sztab ludzi attain pomocy i to też nie znaczy, że nie jesteśmy czasami zmęczeni. Natomiast lista wszystkiego co dobre, piękne i warte zapamiętania z chwil z dziewczynkami jest tak długa, że wybór jest prosty. Wakacje całą rodzinką! Nie wyobrażam sobie, póki co, stracić tygodnia z życia moich skarbów, kiedy każdego dnia uczą się czegoś nowego, pięknie się rozwijają, ciągle nas zaskakują i rozczulają” – napisała Kaczorowska. 

d3ipy6e

„Mamy piękny, rodzinny czas”

Jak rodzina spędza tę końcówkę lata w Grecji? Głównie oddając się przyjemnościom, poznawaniu innego kraju. Co nie oznacza, że tam nie dopada ich proza życia i problemy związane z maluchami. 

„I tak, jak podczas takiego wyjazdu, trafi się nieprzespana noc, bo rosną Gabi zęby, tak mamy też godziny siedzenia na brzegu morza, gdzie się opalamy i relaksujemy, a dziewczyny po prostu się bawią. Przy okazji mam swoje prywatne SPA (autorski zabieg Emi – peeling z greckiego piasku + woda morska + masaż kamieniami. Polecam!). (…) Sami odpoczywamy, pysznie jemy, poznajemy inny klimat i trochę zwiedzamy. Dziewczyny śmieją się jeszcze więcej i częściej niż zwykle, a przy okazji otwierają się na nowe, na inne, słuchają języka, obserwują, doświadczają po swojemu i mamy piękny, rodzinny czas” – podsumowała. 

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy attain zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Agnieszka Kaczorowska wytoczyła wojnę brzydocie

d3ipy6e

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study More

Add Comment