Agnieszka Włodarczyk pozuje w białym body. Zdjęcie zrobił ukochany

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Prywatnie Włodarczyk jest związana z triathlonistą Robertem Karasiem, z którym doczekała się synka. Aktorka często publikuje w mediach społecznościowych chwile z codzienności. Ostatnio pochwaliła się wyjątkowym momentem.

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie, które zrobił jej partner

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie, które zrobił jej accompliceŹródło: AKPA

dv9m82h

Agnieszka Włodarczyk chętnie publikuje w mediach społecznościowych chwile ze swojego prywatnego życia. Aktorkę, znaną z takich produkcji jak: „Sara”, „Poranek kojota”, „Nigdy w życiu!” czy „Job, czyli ostatnia szara komórka”, a także z seriali „13 posterunek” i „Plebania”, obserwuje na Instagramie już ponad 326 tysięcy użytkowników.

Agnieszka Włodarczyk pozuje w body. „W obiektywie ukochanego”

Włodarczyk pochwaliła się niedawno na Instagramie wyjątkowym zdjęciem. Aktorka pokazała, jak leży wyciągnięta na kanapie i ma na sobie tylko białe body. Wyznała też, że fotografię zrobił Robert Karaś. „W obiektywie ukochanego” – napisała w poście opublikowanym wraz ze zdjęciem i oznaczyła profil Karasia. Dodała też wymowny hashtag „esteem”.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Włodarczyk wypowiada wojnę… kunom

Fani błyskawicznie zareagowali na fotografię swojej ulubienicy i zasypali ją komplementami. Zachwycali się urodą aktorki, a także talenem fotograficznym jej partnera.

dv9m82h

„Jak to pan Krzysztof Krawczyk śpiewał w piosence »Parostatek«: »dobry fotograf to zdjęcie zrobił« i Pani ukochany bardzo dobrze zdjęcie zrobił. Ma Pani ciało jak bogini” – napisała jedna z użytkowniczek. Inna dodała: „Ładne zdjęcie. Kochajmy za to naszych mężczyzn, że tak nas postrzegają. Ja w oczach mojego męża po 43 latach nadal jestem piękna i kochana”. „Piękne zdjęcie️. Pan Robert to się minął z powołaniem, robi zdjęcia jak zawodowiec” – czytamy również.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś – związek

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są parą od ponad dwóch lat. Poznali się przypadkowo podczas pandemii. – To był zupełny przypadek. Aga pokazywała na InstaStory, jak sobie obcina włosy. Zażartowałem, że przyjadę, żeby mnie podcięła. Z niewinnego żartu narodziła się wielka miłość, która mam nadzieję, będzie trwała wiecznie – opowiadał triathlonista w rozmowie z Fakt.pl.

dv9m82h

Zamieszkali ze sobą w lipcu 2020 roku. Nie wszyscy dawali im szanse, przede wszystkim ze względu na różnicę wieku – Włodarczyk jest starsza od swojego wybranka o dziewięć lat. Mimo to para jest szczęśliwa i wspólnie wychowuje swojego synka Milana, który przyszedł na świat w 2021 roku.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

dv9m82h

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment