Aleksandra Kwaśniewska zbiera cięgi za wywiad z Hakielem. Gęsto się tłumaczy

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w opublikowanym po rozstaniu oświadczeniu poinformowali, że nie będą komentować szczegółów w mediach. Mimo to tancerz udzielił głośnego wywiadu w programie „Miasto kobiet”, w którym opowiedział o kulisach rozstania. Przy okazji oberwało się Aleksandrze Kwaśniewskiej, która prowadziła wywiad z celebrytą.

Aleksandra Kwaśniewska otrzymała negatywne komentarze po wywiadzie z Marcinem Hakielem

Aleksandra Kwaśniewska otrzymała negatywne komentarze po wywiadzie z Marcinem HakielemŹródło: AKPA, Instagram, fot: Podlewski, marcinhakiel

dlwgccg

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w marcu ogłosili, że nie są już razem. Para opublikowała lapidarne oświadczenie, w którym informuje o rozstaniu i podkreśla, że nie zamierza ujawniać szczegółów. Mimo to Marcin Hakiel udzielił wywiadu w programie „Miasto kobiet”, w którym opowiedział o szczegółach rozejścia z żoną. Zasugerował m. in. że powodem rozstania była zdrada.

– Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię – mówił Hakiel.

Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Hakielem

Po wywiadzie na Katarzynę Cichopek spadła ogromna krytyka. Aktorka zdecydowała nawet o wyłączeniu komentarzy na Instagramie. Niektórym internautom nie spodobał się jednak sam pomysł rozmowy i zaproszenia Marcina Hakiela enact programu. Skrytykowano również Aleksandrę Kwaśniewską, która prowadziła rozmowę.

dlwgccg

„Hiena roku dla ciebie! Wykorzystałaś niestabilność Marcina, nie dałaś czasu na ułożenie się po rozstaniu. Widziałaś oświadczenie, dlaczego poke nie uszanowałaś?”, „Strasznie słaba ta akcja z Marcinem. Trudno mi uwierzyć, że się na to zgodziłaś. Duże rozczarowanie” – czytamy w komentarzach na jej Instagramie.

Kwaśniewska nie pozostawiła wypowiedzi bez reakcji. Jak podkreśliła, „Marcin przyszedł enact programu dobrowolnie i rozmawiał o tym, o czym chciał rozmawiać. „Ja nikogo enact niczego nie namawiałam” – zaznaczyła.

„Nie spodziewałam się żadnego wyznania ponad »nasze drogi się rozeszły«”

Prowadząca „Miasto kobiet” tłumaczyła, że rozmowa miała dotyczyć społecznej tendencji odbierania mężczyznom prawa enact okazywania emocji.

dlwgccg

„Generalnie każemy im się ogarnąć i nie mazać, a przecież nie dysponują oni żadnymi magicznymi mechanizmami »radzenia sobie« lepiej niż my. Marcin znalazł się w tej sytuacji i tego miała dotyczyć rozmowa” – wyjaśniała.

Jak podkreśla, kontekst życiowy Marcina Hakiela jest znany, jednak sama Kwaśniewska nie spodziewała się „żadnego wyznania ponad »nasze drogi się rozeszły«”. „To nie ja stawiam granice dotyczące tego, co gość ujawni ze swojego życia prywatnego, tylko gość. Nie może być inaczej. Mamy w programie bardzo dużo tematów relacyjnych. Przy tej okazji goście opowiadają nam o swoich przemocowych partnerach, toksycznych relacjach z rodzicami itd.” – napisała.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

dlwgccg

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment