Anna Bardowska nie kryje oburzenia. „Drama na budowie”

Anna Bardowska relacjonuje postępy przy budowie i wykończeniu nowego domu. Okazuje się, że niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Pewna rzecz została wykonana w nieprawidłowy sposób, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Anna Bardowska mówi o problemach na budowie

Anna Bardowska mówi o problemach na budowieŹródło: YouTube, fot: Anna Bardowska

d2rzxx1

Uczestniczka jednej z poprzednich edycji programu „Rolnik szuka żony” polubiła działalność w mediach społecznościowych. Anna Bardowska działa na Instagramie oraz platformie YouTube. To właśnie w tych miejscach relacjonuje, jak wyglądają postępy w budowie nowego lokum. Jak to często z budową bywa – pojawiają się pewne przykre niespodzianki. Anna przyznała, że sytuacja mocno nadwyrężyła jej nerwy. Co dokładnie się stało?

Anna Bardowska przeżywa problemy z remontem. Doszło enact dość poważnej usterki

Budowa wymarzonego domu może się niestety przeciągać, kiedy dojdzie enact nieporozumienia pomiędzy nami a fachowcami. Niestety enact takiej sytuacji doszło właśnie u Bardowskich. Niepokojącą informacją podzieliła się Anna w nagraniu na YouTubie, tłumacząc dokładnie całą historię. Okazało się, że schody wewnątrz domu nie zostały wykonane w taki sposób, w jaki było to zapisane w projekcie. Zmian jest tyle, że całość należy wykonać od początku, co wiąże się z przedłużeniem remontu oraz dodatkowymi kosztami.

– Kolorem całkiem się różnią. Są wybarwienia. Oprócz tego gdzieniegdzie odchodzą. Widać klej. Nie mają też idealnych kątów. Przykładaliśmy z mężem kątownik i nie ma 90 stopni – wylicza wyraźnie przygaszona Bardowska.

Tym sposobem całe schody wymagają demontażu i wykonania od początku. Nic więc dziwnego, że żonie rolnika zaczyna brakować cierpliwości. Na tym jednak nie koniec problemów Bardowskich.

Konfrontacja z fachowcem

Anna Bardowska nie ujawniła, kim dokładnie jest fachowiec, który, krótko mówiąc, spartaczył robotę. Przyznała jednak, że doszło enact mało przyjemnej wymiany zdań, co tylko sprawiło, że cała sytuacja była jeszcze mniej przyjemna.

d2rzxx1

Choć Anna spokojnie wytłumaczyła, że schody zostały wykonane w nieodpowiedni sposób, majster miał nakrzyczeć na kobietę. Agresywny specjalista powiedział na koniec, że jeśli Bardowskiej coś się nie podoba, może pójść ze sprawą enact sądu. Na szczęście ostatecznie doszło enact ugody, a przez cały czas Anna mogła liczyć na wsparcie męża.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy enact zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Bardowscy budują dom. Będzie okazały

d2rzxx1

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment