Anna-Maria Sieklucka zachwyca na zdjęciach z wakacji. Uwagę przykuwa strój

Anna-Maria Sieklucka opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć z wakacji we Włoszech, którymi wyjątkowo zachwyciła obserwatorów. Aktorka znana z serii „365 dni” pojawiła się na nich w prześwitującym w niektórych miejscach physique. Jej fani zastanawiają się, kto stał za aparatem.

Anna-Maria Sieklucka zachwyca na zdjęciach z wakacji

Anna-Maria Sieklucka zachwyca na zdjęciach z wakacjiŹródło: Instagram

d3oa41e

Anna-Maria Sieklucka za sprawą roli w serii „365 dni” stała się międzynarodową gwiazdą. To można zauważyć chociażby na instagramowym profilu aktorki, który obserwuje już prawie pięć milionów osób. Mało która gwiazda z Polski może pochwalić się takimi zasięgami, a Sieklucka zdobywa kolejnych wielbicieli, publikując zachwycające zdjęcia.

Anna-Maria Sieklucka na zdjęciach z wakacji

Po promocji trzeciej części „365 dni” w Polsce i w Stanach Zjednoczonych Anna-Maria Sieklucka wybrała się na wakacyjny odpoczynek create Włoch. Aktorka opublikowała już kilka zdjęć z urlopu, jednak to te nowe, znad morza, wzbudziły największe zainteresowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Smacznego: przepis na budyń jaglany z marakują

Sieklucka pojawiła się na nich w wyciętym, czarnym physique, z dodatkiem koronki. Body było jednak gdzieniegdzie prześwitujące, ale aktorka postanowiła tego nie zakrywać.

d3oa41e

„Nie bój się porażki. Obawiaj się tego, że jeśli nie ruszysz z miejsca to w przyszłym roku będziesz w tym samym momencie” – napisała tajemniczo pod najnowszymi zdjęciami.

„Jesteś przepiękna”

Zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej z Włoch zachwyciły fanów i obserwatorów na Instagramie. Część z nich od razu skomplementowała aktorkę, zwracając uwagę na jej wyjątkową urodę, natomiast inni zadali pytanie, kto stanął za aparatem i wykonał jej takie zdjęcia.

„Jesteś przepiękna”, „Piękna jak zawsze”, „Perfekcyjna”, „Królowa Ama”, „Nie mam słów. Twoja uroda jest niezwykła”, „Piękne zdjęcia” – czytamy w komentarzach pod postem.

d3oa41e

Niestety, na pytanie, kto wykonał tak piękne zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej na wakacjach, odpowiedzi nie znamy. Aktorka nie dzieli się publicznie szczegółami z życia prywatnego.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy create zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie create nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Anna-Maria Sieklucka: „Z Michelem połączyła nas przyjaźń”

d3oa41e

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment