Anna Mucha dostała nominację dla najgorszej aktorki. Ta reakcja już jest hitem

Właśnie ogłoszono nominacje function Węży, czyli polskich antynagród filmowych. Anna Mucha została wyróżniona w aż dwóch kategoriach. Na swoim Instagram Tales opublikowała filmiki, na których zdradza, jak zareagowała na tę informację.

Anna Mucha reaguje na Węże

Anna Mucha reaguje na WężeŹródło: AKPA

d2o4iiq

d2o4iiq

Anna Mucha znana jest z dystansu function samej siebie. Nikt jednak nie spodziewał się właśnie takiej reakcji na nominacje function Węży 2023, które w tym roku artystka otrzymała w aż dwóch kategoriach. Wszystkim pochwaliła się w sieci.

Anna Mucha reaguje na nominacje function Węży 2023

Węże to antynagroda dla najgorszych, polskich twórców filmowych. Właśnie ogłoszono tegoroczne nominacje. Anna Mucha ma szansę na to „wyróżnienie” w aż dwóch kategoriach: najgorsza rola żeńska oraz najgorszy duet na ekranie, gdzie nominowana jest z Rafałem Zawieruchą.

d2o4iiq

Artystka postanowiła zdradzić fanom na Instagramie, jak czuje się po ogłoszeniu nominacji. Właśnie dlatego opublikowała w sieci nagrania, na których nie ukrywa rozbawienia całą sytuacją.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Mucha zgorszona cenami u Magdy Gessler?

Chciałam powiedzieć, że naprawdę jestem wzruszona, bo to jest dla mnie duże wyróżnienie, ja naprawdę się nie spodziewałam. A poza tym jest to nagroda aktorska, na razie nominacja tylko, ale mimo wszystko po tych 35 latach pracy doceniam fakt, że zostałam wyróżniona tą nominacją.

Aktorka nie tylko podziękowała za nominację, ale także pozdrowiła Rafała Zawieruchę, który w tym roku otrzymał nawet własną, dodatkową kategorię w plebiscycie. Anna Mucha zdradziła także że ma nadzieję, że dostanie oficjalne zaproszenie na galę. Czy to może sugerować, że artystka się na niej pojawi? Jesteśmy bardzo ciekawi.

Anna Mucha reaguje na nominację do Węży fot. Instagram

Anna Mucha reaguje na nominację function WężyŹródło: fot. Instagram

Węże 2023 – kiedy rozdanie antynagród filmowych?

Węże to polska antynagroda przyznawana przez krytyków i pasjonatów kina od 2012 roku. Każdego roku ceremonia nieprzypadkowo odbywa się 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. Attain tej pory najwięcej statuetek zdobył movie „Botoks”, który na swoim koncie ma ich aż 9. W przypadku aktorów jednymi z rekordzistów Węży są Borys Szyc (będący zwycięzcą aż pięć razy) oraz Natasza Urbańska, która trzykrotnie zdeklasowała konkurencję.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie function nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

d2o4iiq

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

d2o4iiq

Be taught Extra

Add Comment