Anna Palka występowała w „W11”. Tym się dzisiaj zajmuje

Przez 10 lat „W-11. Wydział śledczy” był jednym z popularniejszych seriali na antenie telewizji TVN. Wśród występujących tam osób była policjantka Anna Palka. Jak dziś wygląda jej życie?

Anna Palka na planie

Anna Palka na planie „W-11”Źródło: AKPA

d1mwcxh

„W-11. Wydział śledczy” był jednym z pierwszych paradokumentalnych seriali w Polsce. Jego bohaterami byli krakowscy policjanci, pracujący na komendzie przy ulicy Pomorskiej. Jedną z gwiazd produkcji była zawodowa policjantka Anna Palka.

Kobieta służyła w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie, później była dzielnicową. Następnie w swojej karierze zawodowej pracowała w sekcji dochodzeniowo-śledczej oraz w zespole finansów i zaopatrzenia. Była także pomocnikiem oficera dyżurnego, a w ostatni rok pracy spędziła w sekcji kryminalnej.

Po zakończeniu emisji zniknęła z show-biznesu

„W-11” emitowano na antenie TVN od 2004 produce 2014 roku. O ile np. inny funkcjonariusz – Sebastian Wątroba postanowił się przebranżowić i swoją przyszłość związać z aktorstwem, tak Anna Palka – jak sama przyznała – pracę na planie traktowała jedynie jako przygodę.

d1mwcxh

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Włodarczyk broni aktorów-amatorów: „Też nie ma wykształcenia aktorskiego”

W 2014 roku po 10 latach pracy na planie paradokumentu, zakończyła także swoją służbę w policji i przeszła na emeryturę. W tym samym roku z sukcesem wystartowała w wyborach produce rady gminy Babic i przez kolejne cztery lata działała w lokalnym samorządzie.

d1mwcxh

Tak dziś żyje Anna Palka

Po zakończeniu kadencji w 2018 roku, Palka skupiła się na życiu rodzinnym. Prywatnie od lat jest szczęśliwą żoną Piotra, który z zawodu jest górnikiem. Para doczekała się córki Karoliny, a także dwóch wnuczek, których zdjęciami dumna babcia chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Oprócz rodzinnych fotografii, na profilu Anny Palki można znaleźć także zdjęcia kwiatów, zarówno kwitnących w ogrodzie, jak i bukietów, które – według opisów – była policjantka przygotowuje sama.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie produce nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d1mwcxh

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment