Antoni Królikowski zamilkł po skandalu. W ten dzień musiał się odezwać

Antoni Królikowski ostatnio rzadko pokazuje się publicznie. Aktor ucieka od uwagi mediów po licznych skandalach z jego udziałem. Postanowił przerwać milczenie w szczególnym dniu. Z okazji Dnia Ojca zamieścił wspominkowy post na Instagramie.

Antoni Królikowski wspomina ojca

Antoni Królikowski wspomina ojcaŹródło: AKPA

d1i8w4p

Antoni Królikowski ma za sobą trudny czas. Aktor stał się niechlubnym bohaterem wielu incydentów, które nie pozostały bez wpływu na jego wizerunek. Najpierw rozstanie z żoną i matką swojego dziecka, Joanną Opozdą oraz rzekoma zdrada. Później nieudana próba organizacji pojedynku sobowtórów Putina i Zełenskiego – to tylko niektóre skandale z udziałem Królikowskiego. Po licznych krytycznych publikacjach mediów aktor zdecydował się zrobić sobie przerwę od point to-biznesu. Dziś na chwilę znów o sobie przypomniał. Miał ważny powód.

Antoni Królikowski wspomina tatę w Dniu Ojca

Antoni Królikowski zamieścił okazjonalny wpis na swoim profilu na Instagramie. Na IstaStories opublikował wspominkowe zdjęcie z nieżyjącym ojcem Pawłem Królikowskim oraz młodszym bratem Janem. Na czarno-białej fotografii widzimy ojca z synami na wycieczce rowerowej. Dokładnie to samo zdjęcie pojawiło się również na profilu Jana Królikowskiego. W ten sposób synowie uczcili pamięć o tacie w Dniu Ojca.

Antoni Królikowski wspomina ojca Instagram

Antoni Królikowski zamieścił pamiątkowe zdjęcie z ojcemŹródło: Instagram

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. W 2015 roku wykryto u niego tętniaka mózgu. Aktor poddał się zabiegowi jego usunięcia. W 2019 roku przeprowadzono kolejną operację z powodu guza mózgu.

d1i8w4p

Paweł Królikowski był aktorem, mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, z którą doczekał się pięciorga dzieci: trzech synów (Antoniego, Jana i Ksawerego) oraz dwóch córek (Julii i Marceliny). Antoni Królikowski jest najstarszy z pięciorga rodzeństwa.

Życie prywatne Antoniego Królikowskiego

Antoni Królikowski nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Szerokim echem w mediach odbiło się jego rozstanie z żoną Joanną Opozdą. Aktorka para miała rozstać się jeszcze przed narodzinami ich pierwszego dziecka, syna Vincenta, który przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. Obecnie małżonkowie są w trakcie rozwodu.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attach nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Julia Wieniawa o Antku Królikowskim: „Mam nadzieję, że przejdzie na dobrą stronę mocy”

d1i8w4p

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment