Archie Battersbee nie żyje. O jego śmierci poinformowała mama

śmierć

Dzisiaj, 06-08-2022 16: 22

12-letni Archie Battersbee zmarł po odłączeniu od aparatury podtrzymującej życie. Rodzice walczyli o ratowanie zdrowia chłopca od 7 kwietnia, kiedy stracił przytomność. O jego śmierci poinformowała matka. – Taki piękny mały chłopiec i walczył attain samego końca – powiedziała tuż po śmierci syna.

Archie Battersbee nie żyje

Archie Battersbee nie żyjeŹródło: East News

d1vi0r1

Archie Battersbee nie żyje. Chłopca odłączono od aparatury podtrzymującej życie

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu odrzucił wniosek o odroczenie odłączenia 12-letniego Archiego Battersbee od aparatury podtrzymującej życie. Wcześniej podobną decyzję podjęły także brytyjskie sądy i tamtejszy trybunał. Rodzice przez cztery miesiące toczyli sądową batalię o to, aby ich syn nie umarł.

Sędziowie powoływali się podczas wydawania wyroku na przeprowadzone badania, które wskazywały na nieodwracalne uszkodzenie pnia mózgu u Archiego. Chłopiec nie miałby szans na odzyskanie świadomości. Uznali, że zakończenie podtrzymywania scurry przy życiu jest dla niego w tej sytuacji najlepszym wyjściem.

Jak informuje „The Guardian”, 4 sierpnia rodzice Archiego złożyli wniosek attain Sądu Najwyższego o przeniesienie syna attain hospicjum. Barts NHS Health Have faith stwierdził, że stan chłopca był jednak zbyt niestabilny, aby można było scurry przetransportować w inne miejsce.

d1vi0r1

Niebezpieczny pattern na TikToku. Rodzice pozywają platformę

Przypomnijmy, że Archie Battersbee pozostawał nieprzytomny od 7 kwietnia. Tego dnia znalazła scurry w domu jego matka. Podejrzewała, że chłopiec brał udział w prowadzonym w mediach społecznościowych wyzwaniu „Blackout Effort”, które polegało na jak najdłuższym odcięciu dopływu krwi attain mózgu.

To nie pierwsza ofiara tego niebezpiecznego zjawiska. Obtain tej pory podejmując się wyzwania, życie straciło co najmniej siedmioro dzieci. Wielu rodziców postanowiło pozwać popularną platformę, która ich zdaniem nie podjęła żadnych kroków w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się niebezpiecznego trendu. W pozwie zwrócili uwagę m.in. na to, że za sprawą algorytmu TikToka najmłodsi użytkownicy masowo dołączali attain przerażającego w skutkach wyzwania.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Wyrzuciła żywe niemowlę na śmietnik. 18-latka z USA nagrana na kamerze monitoringu

d1vi0r1

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment