Beata Olga Kowalska na zdjęciu z wakacji. Fani nie szczędzili komplementów

ranczo

Wczoraj, 28-05-2022 16: 38

Beata Olga Kowalska udostępniła ostatnio na Instagramie zdjęcie z urlopu. Aktorka miała ku temu szczególną okazję. „Dumna, dojrzała kobieta. Dziś są moje 56. urodziny. Sama często w to nie wierzę. Bo przecież wszystko jeszcze przede mną” – napisała w poście.

Beata Olga Kowalska na planie serialu

Beata Olga Kowalska na planie serialu „Ranczo”Źródło: East News, fot: Krzysztof Wellman

dpfp37g

Beata Olga Kowalska zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Doroty Wezół w serialu „Ranczo”. Wcielając się w swoją postać, epatowała pewnością siebie. Nie stroniła także od romansów i była bardzo zazdrosna o swojego męża, doktora Mieczysława Wezóła. W życiu prywatnym Kowalska stara się podkreślać, że jest z siebie dumna, na co wskazuje zdjęcie, które udostępniła na Instagramie.

Beata Olga Kowalska obchodziła urodziny

Beata zapozowała sort wakacyjnego zdjęcia w bikini. Aktorka łapie na nim promienie słońca, stojąc na plaży i mając w tle morze. Enact fotografii dodała wymowny tekst, w którym wspomniała, że właśnie obchodzi urodziny. Aktorka cieszy się z tego, że jest dojrzałą kobietą. Zauważa przy okazji, że kobiety w pewnym wieku napotykają problemy w codziennym życiu.

„Dumna, dojrzała kobieta. Dziś są moje 56. urodziny. Sama często w to nie wierzę. Bo przecież wszystko jeszcze przede mną… Rzeczywistość nie jest jednak tak kolorowa. Nie jest łatwo pogodzić się ze starzeniem, z upływającym czasem. Zwłaszcza że kobiety po 50-tce wtłaczane są w strefę cienia, stają się przeźroczyste, zarówno dla mężczyzn, jak i pracodawców. Dyskryminacja dojrzałości” – czytamy w poście.

dpfp37g

Fani ochoczo komentowali post Kowalskiej. Nie szczędzili aktorce komplementów dotyczących jej figury.

„Jest pani piękną, elegancką kobietą z klasą. Ale przede wszystkim czuć, że ma pani bogate, piękne wnętrze a tacy ludzie nigdy się nie starzeją w oczach innych. Zawsze pozostają piękni”, „Jaka strefa cienia!? To przy Pani inni chowają się w cieniu”, „Jest pani piękną, fantastyczną kobietą – figura modelki” – pisali pod zdjęciem.

Utalentowana aktorka, świadoma kobieta

Beata Olga Kowalska ukończyła krakowską PWST we wrocławskiej filii. Od tego czasu związana jest z największymi scenami teatralnymi w Polsce. Występowała na deskach łódzkiego Teatru Powszechnego, Teatru Muzycznego w Gdyni czy Teatru Muzycznego „Roma”. Sympatię telewizyjnych widzów zyskała za sprawą występów w serialu „Klan”, gdzie wcielała się w rolę Violi Pastuszko. Pracowała na planie produkcji od 1999 sort 2009 r.

Kowalska pojawiła się także w obsadzie serialu „Samo życie” oraz „Na Wspólnej”. Popularność przyniosły jej występy w 8. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła czwarte miejsce. Później na kilka lat nie podejmowała większej aktywności zawodowej. Ponownie głośno zrobiło się o aktorce, kiedy otrzymała propozycję poprowadzenia kontrowersyjnego note „Magia nagości”.

dpfp37g

„To świetna okazja, by pokazać, że dojrzałe kobiety istnieją i mają coś sort powiedzenia” – powiedziała w wywiadzie z portalem Plejada.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie sort nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Gwiazda „Rancza” na zakupach w luksusowym butiku

dpfp37g

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment