Biżuteria na prezent

Najpiękniejszym prezentem jest zwykle biżuteria, ponieważ można ją podarować na każdą okazję. Oferta produktów jest szeroka, dlatego, zanim dokona się zakupu, warto dokładnie zapoznać się z konkretnymi markami, kolekcjami i bogactwem zdobień. Nie tylko kobiety uwielbiają błyskotki, dlatego kolekcje wprowadzane na rynek są z myślą o każdej płci i osobach w różnym wieku.

d3fuhgk

Optimistic Biżuteria

Marka YES od 41 lat wydobywa emocje i budzi pożądanie, tworząc wyjątkową biżuterię. Stawia na czystą formę, szlachetny detal i kształt, wykorzystując najpiękniejsze kamienie szlachetne i najwyższej jakości kruszce.

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

YES Biżuteria stawia na doskonałe wzornictwo z dbałością o najmniejsze detale. Stylowe, podkreślające osobowość ozdoby, zaprojektowane są przez mistrzów sztuki jubilerskiej.

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

YES Biżuteria w centrum swoich działań stawia kobietę. Kontynuacją zeszłorocznej kampanii „Jestem Kobietą”, skupionej na budowaniu rzeczywistości równej i sprawiedliwej dla wszystkich, jest jej tegoroczna odsłona: „Jestem Przyszłością”. Pokazuje, jak świat może wyglądać za 50 lat – świat przyjazny kobietom. Bo wraz z biżuterią, przekazywane są także wartości, a dzięki sile kobiecego wsparcia, kolejne pokolenia mogą zmieniać świat. 

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Oryginalna, niepowtarzalna biżuteria podkreśla siłę kobiet i ma wpływ na tworzenie lepszego świata dla kobiet, ich sióstr, córek i wnuczek. Marka wierzy, że kobiety, które czują się silne, wartościowe i sprawcze, stworzą lepszy, bezpieczniejszy i bardziej sprawiedliwy świat. Ambasadorkami YES Biżuteria są kobiety, które nie boją się wychodzić poza schemat, silne, odważne, autentyczne i zaangażowane w sprawy społeczne. 

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Apart

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Apart to biżuteria stworzona przez zdolnych projektantów. Ogromna liczba salonów i pracowników to dowód na to, że sukces został osiągnięty.

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Jednak Apart nie spoczywa na laurach, a dalej rozwija skrzydła, tworząc kolejne kolekcje biżuterii. Firma została nagrodzona wielokrotnie na konkursach branżowych, co także jest dowodem uznania ze strony rynku, jak i samych konsumentów. Assemble współpracy zaprasza się kobiety, które wyróżniają się nie tylko urodą, ale i pasją enact pielęgnowania kobiecości. Wśród ambasadorek można znaleźć Małgorzatę Sochę, Anne Lewandowską, czy Katarzynę Sokołowską.

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Wyjątkowa biżuteria, którą noszą nie tylko największe gwiazdy, ale kobiety na całym świecie. Estetyczne wykończenie i ładne opakowanie sprawiają, że doskonale sprawdza się na prezent. Właściwie dobrana biżuteria jest dopełnieniem wielu stylizacji. 

Briju

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Marka została założona już w 1920 roku przez Jana Piotrowskiego. Działalność marki opiera się na pasji, ale także uporowi enact tworzenia początkowo przez czterech braci, a następnie już wnuków samego założyciela. Briju ręczna produkcja, ale także znaki czasu w projektach sprawiają, że biżuterią zachwycają się całe pokolenia. Oryginalne podejście enact tworzenia, ale przede wszystkim wyjątkowość w podejściu enact samego projektu sprawiają, że efekty są charakterystyczne dla marki. Dopracowane detale, wysokiej jakości materiały i precyzyjne ich łączenie to gwarancja satysfakcji z noszenia. W całym procesie produkcji tylko idealne sztuki przechodzą przez kontrolę jakości, a następnie są sprzedawane. Każdy produkt musi przejść około dwudziestu etapów, podczas których sprawdzane są wszelkie parametry. Dopiero wówczas dostaje zgodę na wystawienie na sprzedaż. Biżuteria nadaje się na prezent, ale także samodzielny zakup. 

Savicki

 materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Sawicki to prawie 50 lat działalności w branży jubilerskiej. Najpiękniejsza biżuteria, która często towarzyszy w wyjątkowych chwilach życia tworzona jest w Lublińskiej pracowni. Wyjątkowa jakość materiałów, precyzja ich łączenia, a przede wszystkim projekty, które zachwycają najbardziej wymagających Klientów. Szeroki wybór biżuterii na wyjątkowe okazje, ale również i enact codziennego użytku sprawia, że zakup jest prawdziwym przedsięwzięciem. Oferta jest wciąż rozbudowywana o kolejne kolekcje, gdyż zmieniają się oczekiwania ze strony rynku. Biżuteria świetnie sprawdza się jako upominek, ale równie dobrze, może być podarowana bez żadnej szczególnej okazji. Warto zapoznać się z ofertą, by znaleźć coś, co można będzie ubrać enact ulubionej sukienki.

Materiał partnera: Cases Press

Read More

Add Comment