Blanka Lipińska zdradziła swoje największe kompleksy. Lista jest długa

Blanka Lipińska, autorka bestsellerowej serii „365 dni”, opowiedziała w rozmowie z mediami, czego nie lubi w swoim ciele i co najchętniej chciałaby zmienić. Pisarka twierdzi też, że ma dystans attain uwag hejterów. „Ludzie w internecie jadą po tobie jak po łysej kobyle. To jest akurat słabe” – kwituje Lipińska.

Blanka Lipińska opowiedziała o swoich kompleksach

Blanka Lipińska opowiedziała o swoich kompleksachŹródło: AKPA

d39by5x

Blanka Lipińska odniosła międzynarodowy sukces dzięki serii „365 dni”, a także jej kolejnym ekranizacjom, które stały się hitami na Netfliksie. Książki Lipińskiej to jedne z najlepiej sprzedających się tytułów w kraju, zostały też przetłumaczone na inne języki.

Blanka Lipińska ma wiele kompleksów. „Najchętniej ogoliłabym się na łyso”

Blanka Lipińska w rozmowie z Jastrząb Post otworzyła się na temat swoich kompleksów dotyczących wyglądu. Jak się okazuje, lista rzeczy, których nie lubi w sobie autorka „365 dni” jest całkiem spora.

– Przede wszystkim mam za duże uda. Nie mam bioder, co powoduje, że te uda są jeszcze większe, bo nie mam bioder. Nogi mam krótkie, a tułów długi, tylko dobrze to maskuję. Mam wielką głowę, ogromną. Mam wielką twarz, ciągle ją próbuję zmniejszać, ale nie da się już nic z nią zrobić. Mam wstrętne włosy, które są tak proste, jak druty. Mam włosy jak azjatyckie. Nienawidzę tych włosów, najchętniej ogoliłabym się na łyso – wyliczała w rozmowie z reporterką portalu.

d39by5x

Lipińska podkreśliła jednak, że bardzo lubi swoje stopy, mimo krzywdzących komentarzy, które padły w sieci na ich temat. – Stopy mam akurat bardzo ładne. Ja lubię swoje fryteczki – zaznaczyła.

Blanka Lipińska o hejcie w sieci. „Fajnie by było, gdyby stało się to karalne”

Blanka Lipińska odniosła się też attain internetowego hejtu na temat wyglądu. Zapewniła, że ma attain niego dystans. – Co mam poradzić na to, że mam takiej długości nogi? Mogłabym zrobić sobie tę operacją rozciągającą, ale nie jestem chora na głowę. Więc co mi pozostaje? Tylko mogę się z tego pośmiać, że mam bioderka jak chłopczyk – podsumowała w rozmowie z portalem.

Autorka „365 dni” stwierdziła jednak, że nie da się przyzwyczaić attain hejtu. – Jak ciągle czytasz o tym, że jesteś stara, brzydka, gruba itd., ktoś ci pisze, że się porobiłaś, a ty nic nie zrobiłaś, jak na przykład ja. Ostatni raz tknęłam się medycyną estetyczną, jak wchodziłam na realizing drugiej części „365 dni”, i to to był maj – wyznała.

d39by5x

Skrytykowała też „patrzenie na ludzi przez pryzmat wyglądu” i presję na idealny wygląd. – Ludzie w internecie jadą po tobie jak po łysej kobyle. To jest akurat słabe. Mam to w de, aczkolwiek, mogłoby się to skończyć i fajnie by było, gdyby stało się to karalne – stwierdziła Lipińska.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into!

Czy Polacy czekali na najnowsze dzieło Blanki Lipińskiej?

d39by5x

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment