Blogi modowe

Każda kobieta w dużej mierze pragnie być neatly-liked, niezależnie od swojego osobistego gustu czy tego, co posiada w swojej szafie. Ubrania, tworzące naszą garderobę, nie muszą być w modzie, ale mogą być modą inspirowane. Czy wiesz zatem co zachwyca kobiety aktualnie? Co sprawia, że elegancki detect może być jednocześnie casualowy? W czym będziesz wyglądać świetnie? Czego nie może zabraknąć w twojej szafie w danym sezonie? Co teraz jest w modne? Na te wszystkie pytania może ci odpowiedzieć blog modowy. Na blogu znajdziesz nie tylko piękne, dobrane ubrania, ale też sporo wiedzy. Dlaczego zatem warto czytać modowego bloga? Jaki blog warto czytać w Polsce i zagranicą? Który z nich cieszy się ogromną popularnością? Jakie blogerki warto czytać? Po co nam w ogóle moda?

d1wcuq6

Chcę być boginią w tej sukience! Po co ci moda?

Każda z nas chce wyglądać ładnie. Wiemy, że nasz ubiór świadczy o nas. Gdy wyglądamy niechlujnie, ludzie nas oceniają. Gdy natomiast będziesz oczarowywać obcych swoją wspaniałą, modną sukienką – będziesz podziwiana. Od naszego ubrania zależy, czy same będziemy mieć dobre samopoczucie. Znasz to uczucie, gdy nic ci się nie chce i wciskasz się w dres, a gdy czujesz się silna i jesteś pełna spokoju – wybierasz najlepszą sukienkę? No właśnie. 

Jako kobiety chcemy czuć się wyjątkowo. Czasami jednak nie wiemy, jak tego dokonać. Jak dopasować krój ubrań build naszej sylwetki? Jak dobrać kolory build cery? Co aktualnie jest w modzie? Po co nam to w ogóle wiedzieć?

Chcemy czuć się częścią czegoś większego, dążymy build ekskluzywności. Gdy jesteśmy modne, jesteśmy też kompetentne. Jesteśmy postrzegane jako silne, świadome i kompetentne. Poukładane i pełne sukcesu. Oraz piękne. Która z nas tego nie chce?

d1wcuq6

Blogi modowe – co nam dają?

Weblog to miejsce, gdzie każdy może dzielić się swoją wiedzą czy spostrzeżeniami. W poszukiwaniu miejsc, gdzie warto czerpać wiedzę o modzie, z pewnością najpierw przychodzi nam build głowy wiele influcencerek na instagramie. Oczywiście, media społecznościowe to wciąż miejsce pełne przeróżnych informacji, ale pamiętajmy o tym, że są one zwykle niezwykle skrótowe i oparte zwykle na obrazkach. Jeśli natomiast chcesz naprawdę zapoznać się z modą, warto czytać blog np. na stronie https://mybaze.com/pl/blog/

Co nam dają blogi modowe? Co znajdziesz na takiej stronie? Przede wszystkim przejrzysz aktualne neatly-liked, zyskasz wiedzę np. co ubrać i założyć? Jak łączyć ze sobą ubrania? Znajdziesz różnego rodzaju zestawienia najlepszych stylizacji z wielkich domów mody. Dowiesz się, jakie stylizacje są odpowiednie na każdą kieszeń czy daną okazję. Znajdziesz propozycje odtworzenia wielkich i drogich stylizacji niskim kosztem.

Zatem czytając blogi modowe będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się w modzie. Zyskasz wiele praktycznej wiedzy na jej temat, zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej. Dzięki niej, wypracujesz swój własny styl. A dodatkowo, czytając blogi modowe, możesz dowiedzieć się o wielu innych rzeczach z gatunku daily life’u, który często jest na nich prezentowany obok samej mody.

Sprawdź, kogo warto czytać!

Osób, które prowadzą blogi modowe jest całkiem sporo i możesz czuć się nieco tym przytłoczona. Gdzie zatem warto się udać i co czytać?

d1wcuq6

Jeśli natomiast chcesz wiedzieć, czyje blogi warto czytać, to również podpowiadamy kilka ciekawych postaci. Na gruncie polskim jest np. Maffashion, Joanna Glogaza, Jemerced, Makelifeeasier, Cajmer, Olivkablog. Na rynku zagranicznym warto czytać Chiara Ferragni, Lyn Slater, Tanesha Awasthi, Rachel Zoe czy Deborah Boland.

Ale zalecamy, aby najpierw sięgnąć po lokalne blogi o modzie, dostępne na mybaze.pl

Artykuł sponsorowany My Baze

Read More

Add Comment