Brytyjska prokuratura potwierdza. Kevin Spacey oskarżony o cztery napaści na tle seksualnym

Czyżbyśmy właśnie byli świadkiem ostatecznego upadku jednego z najpopularniejszych współczesnych aktorów? Kevin Spacey właśnie usłyszał zarzuty o cztery przypadki napaści na tle seksualnym i jeden przypadek „skłonienia osoby do penetracji seksualnej bez zgody”.

Kevin Spacey usłyszy zarzuty prokuratorskie

Kevin Spacey usłyszy zarzuty prokuratorskieŹródło: Getty Photos,, fot: Indigo

d26bq4l

Kevin Spacey już kilka lat temu popadł w niełaskę wielkich producentów filmowych. Wszystko za sprawą spekulacji, jakoby był seksualnym drapieżcą. Gorąco wokół aktora zaczęło się robić w 2017 r., kiedy to o molestowanie oskarżył go niejaki Anthony Rapp. Z czasem wyszło na jaw, że mężczyzna nie był jedyną ofiarą gwiazdora. Przez kilka ostatnich lat prokuratura przyglądała się sprawie i ostatecznie zdecydowała się przygotować akt oskarżenia.

Wstrząsające zarzuty

W sprawie będą rozpatrywane przypadki dwóch ofiar. Wspomnianego wyżej Anthony’ego Rappa i niejakiego „C.D”. Mężczyzna twierdzi, że twierdzi, że poznał gwiazdora, gdy miał 12 lat, podczas prowadzonych przez niego zajęć aktorskich. Zeznał, że Kevin Spacey zaprosił go do swojego mieszkania, gdzie uprawiał z nim seks analny i oralny. Potem miało dojść do jeszcze między nimi do wielokrotnych kontaktów seksualnych. C.D. przekazał, że podczas ostatniego z ich spotkań odmówił aktorowi, jednak ten kontynuował stosunek seksualny . Ofiara miała wówczas 14 lat.

„Nie pamiętam tego spotkania…”

Kevin Spacey dotąd skąpo komentował „zamieszanie” wokół siebie.

d26bq4l

„Szczerze mówiąc, nie pamiętam tego spotkania (…). Ale jeżeli zachowałem się tak, jak opisuje, należą mu się szczere przeprosiny za moje niewłaściwe, pijackie zachowanie. Przepraszam za uczucia, z którymi musiał się zmagać przez te wszystkie lata” – odniósł się do zarzutów Anthonego Rappa w mediach społecznościowych.

Ostro zareagowali za to producenci filmowi i telewizyjni. Aktor został usunięty z obsady serialu „House of Cards”, w którym grał główną rolę.

Okazuje się, że ostracyzm nie trwał wiecznie, ostatnio media obiegła informacja, że aktor pojawi się w najnowszym filmie Francesco Nero. Co w obliczu najnowszych doniesień zrobią dystrybutorzy kinowi?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz rozmowy z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Przypadki napaści seksualnej w „taksówkach na aplikację”. Ofiar jest coraz więcej. „Skandal!”

d26bq4l

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment