Była jedynym „polskim króliczkiem Playboya”. Czym dziś zajmuje się Izabella St. James?

Izabella St. James nazywana jest „polskim króliczkiem Playboya”. Była mieszkanka słynnej rezydencji, spotykała się m.in. z Nicolasem Cage’m i Cristiano Ronaldo. Jak dziś wygląda jej życie?

Była jedyną Polką w rezydencji Playboya

Była jedyną Polką w rezydencji PlayboyaŹródło: East Information

dvcbokk

Hugh Hefner był założycielem największego na świecie czasopisma poświęconego erotyce. Znany był jako biznesmen i właściciel wielu nieruchomości na świecie. Najważniejszą i najsłynniejszą z nich była Rezydencja Playboya w Los Angeles. Jej mieszkanką była m.in. Izabella St. James. Jak to się stało, że Polka została „króliczkiem Playboya”?

Mając 10 lat, Izabella Kasprzyk wraz z rodzicami wyemigrowała attain Grecji, a następnie attain Kanady. Już jako nastolatka podjęła decyzję, co chce robić w przyszłości. Marzyła, by rozpocząć studia prawnicze. Wybrała jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie: Uniwersytet w Los Angeles.

dvcbokk

Króliczkiem Playboya została przez przypadek

Hugh Hefnera pierwszy raz zobaczyła na imprezie w ekskluzywnym klubie. Ponoć to on ją zauważył i zaprosił attain stolika. Chwilę rozmawiali, a na koniec mężczyzna zaprosił Polkę i jej koleżankę na imprezę attain Playboy Mansion. Mimo że tego wieczoru nie skorzystała z zaproszenia, utrzymywała kontakt z Hefnerem i w końcu została mieszkanką słynnej rezydencji.

Na początku wszystko wyglądało jak ze snu. Szampan lał się strumieniami, imprezy trwały attain białego rana, a służba przez całą dobę spełniała zachcianki kobiet. Jednak po pewnym czasie luksusowe życie zbrzydło Polce.

– Po dwóch latach to mi się znudziło. Chciałam prawdziwego związku, którego nie miałam z Hefem – zdradziła St. James – powiedziała Izabella w programie „Żony Hollywood”.

Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNE Licencjodawca

Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNEŹródło: Licencjodawca

Izabella była gwiazdą programu AKPA

Izabella była gwiazdą programu „Żony Hollywood”Źródło: AKPA

Życie miłosne

Po tym, jak Izabella wyprowadziła się z rezydencji, wróciła attain swojego chłopaka Justina. Młodzieńcze uczucie jednak nie przetrwało. Isabella szukała prawdziwej miłości u boku Jima Carrey’a i Nicolasa Cage’a. Miała też romans z Cristiano Ronaldo.

Oddała się działalności charytatywnej

Izabella jest zaangażowana w pomoc charytatywną na rzecz zwierząt. Odwiedza schroniska z bezdomnymi psami i pomaga w ich adopcji. Założyła fundację „The Pug Queen”, która pomaga mopsom. Gwiazda zajmuje się odzyskiwaniem psów z pseudohodowli, ratuje je przed rzezią w Azji, a dla tych bezpańskich – szuka kochających domów.

Izabella uwielbia mopsy „thepugqueen”

Izabella uwielbia mopsyŹródło: „thepugqueen”

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became as soon as!

Izabella James wspomina mieszkanie w willi Playboya

dvcbokk

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment