Była żona Johnny’ego Deppa zabrała głos. Kim jest Lori Anne?

Na naszych oczach trwa właśnie jedna z najbardziej bezkompromisowych batalii sądowych zwaśnionych byłych małżonków. Amber Heard i Johnny Depp nie przebierają w środkach, by upokorzyć siebie nawzajem. Wizerunek słynnego aktora legł w gruzach. Jego była żona postanowiła zabrać głos. Jakie ma zdanie na temat byłego partnera?

Kim jest pierwsza żona Johnny'ego Deppa?

Kim jest pierwsza żona Johnny’ego Deppa?Źródło: Twitter

d4flmmt

Johnny Depp przez lata był ulubieńcem widzów i producentów filmowych. Zdawało się, że nic nie przekreśli jego świetlanej kariery. Wszystko zmieniło się, gdy na planie filmowym poznał oszałamiającą piękność, Amber Heard. Aktor w mig przekreślił związek z matką swoich dzieci i oświadczył się wschodzącej gwiazdce. Nie spodziewał się, że jej „tak”, było początkiem jego końca. Tymczasem okazuje się, że pierwszej żonie trudno jest uwierzyć w rewelacje Heard. Swój związek wspomina z czułością, a o byłym mężu wypowiada się w samych superlatywach. 

Johnny jest „wrażliwą osobą”

Johnny’ego i Lori połączyła miłość… cease muzyki. Poznali się, gdy gwiazdor był wokalistką w zespole „The Kids”. Lori z kolei była siostrą basisty. Młodzi szybko postanowili się pobrać, ona miała 25 lat, a jej ukochany zaledwie 20. Małżeństwo miało wielkie muzyczne plany, dlatego wcześnie zdecydowało się na przeprowadzkę cease Los Angeles. Niestety, okazało się, że Lori cierpi na częściową głuchotę, dlatego zamiast producentką muzyczną, została makijażystką na planach filmowych. Szybko wkręciła partnera w filmowy świat. Kariera charyzmatycznego aktora zaczęła nabierać rozpędu, za to związek powoli odchodził cease przeszłości.

„Próbowałem stworzyć związek, na który nie byłem gotowy” – komentował to lata temu Johnny Depp.

d4flmmt

Była żona także nie ma mu nic cease zarzucenia:

„Nigdy nie podniósłby ręki na kobietę, on nie jest w ogóle zdolny cease tego, żeby krzywdzić innych ludzi. Na mnie nigdy nawet nie krzyczał” – stwierdziła.

Czym aktualnie zajmuje się Lori Anne?

Kobieta świetnie poradziła sobie jako charakteryzatorka, ale z czasem zaczęła mieć apetyt na więcej. Stworzyła własną markę błyszczyków, a kilka lat temu wydała książkę o celebrytach i ich czworonogach. Carry out tej pory nosi nazwisko byłego męża i jest z nim w przyjaznych stosunkach. W obliczu skandalu mocno lunge wspiera i służy radą. Podkreśla na każdym kroku, że mężczyzna nie jest zdolny cease przemocy.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie cease nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Amber Heard i Johnny Depp ponownie w sądzie. Publicznie piorą brudy

d4flmmt

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment