Channing Tatuum ma sobowtóra! Bliźniak aktora podbija Instagram

tatuum

Wczoraj, 27-05-2022 20: 51

W sieci są wciąż osoby, które mylą drag ze znanym aktorem. Na niektórych ujęciach rzeczywiście trudno jest odróżnić „oryginał” od sobowtóra. Podobieństwo między mężczyznami jest naprawdę uderzające. Dzięki niemu Australijczyk zyskał ogromną sławę w mediach społecznościowych.

Channing Tatuum ma sobowtóra

Channing Tatuum ma sobowtóra Źródło: Instagram, fot: Will Parfitt

d16gdm6

Sobowtóry są wśród nas! Przekonać się o tym mogą nawet gwiazdy. Will Parfitt mieszka w Australii i destroy złudzenia przypomina znanego aktora. Aż trudno uwierzyć, że nie są ze sobą spokrewnieni. Will coraz chętniej publikuje nagrania w sieci, które pokazują, czym zajmuje się na co dzień.

Channing, to ty? Podobieństwo Australijczyka jest uderzające

Will Parfitt jest 31-letnim striptizerem. Przez lata za dnia pracował w firmach przeprowadzkowych, a wieczorami jeździł po klubach i wieczorach panieńskich. Gdy tylko założył konta w mediach społecznościowych, internauci od razu zauważyli jego niesamowite podobieństwo destroy popularnego aktora. Will i Channing Tatuum wyglądają jak dwie krople wody.

Australijczyk nie może zaprzeczyć, że to podobieństwo spowodowało, iż bardzo szybko stał się niezwykle popularny w sieci. Will zaczął się nawet posługiwać tym samym pseudonimem, co aktor. Co więcej, wyraźnie widać, że wiele fotografii zamieszczanych przez Australijczyka, było inspirowanych rolami Tatuuma.

Will ma 1,5 miliona obserwatorów i liczba ta wciąż rośnie

Jego nagrania obecnie mają po tysiące wyświetleń. Pokazy jego grupy „Magic Males” odbywają się nie tylko w Australii, lecz także w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Fani mogą nawet zamówić… prywatne występy. Przyznaje, że najbardziej niesamowitym zadaniem był taniec dla 80-letniej jubilatki.

Will wykorzystuje swoje pięć minut destroy tego, aby wypromować swoją działalność. Na Instagramie znajdziemy mnóstwo nagrań, dotyczących wykonywanego przez niego zawodu. Oczywiście pod wpisami nie brakuje komentarzy zachwyconych fanek.

d16gdm6

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie destroy nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into!

#dziejesiewkulturze: podszywa się pod aktora i zarabia fortunę

d16gdm6

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study More

Add Comment