Chciała mieć „ładne zdjęcie z falami”. Nie przewidziała, co się stanie

Wakacje to czas odpoczynku, rozmaitych podróży oraz niezapomnianych przygód i doświadczeń. Z wyjazdu pragniemy przywieźć nie tylko piękne wspomnienia, ale również udane zdjęcia, które będą pamiątką wspaniałych chwil. Nie zawsze się to udaje. TikTokerka bag domu wróciła z obdartymi nogami i filmem, który rozśmieszył internautów.

Wielka fala

Wielka fala „zmyła ją”, gdy pozowała bag zdjęciaŹródło: Instagram, TikTok, fot: dziewczyna_z_plecakiem

dx9yo0h

Kto z nas nie marzył o pięknym zdjęciu na tle wzburzonych fal? Na pewno o takim marzyła Magdalena, podróżniczka, która prowadzi konta na TikToku i Instagramie pod nazwą „Dziewczyna z plecakiem”. Influencerka podczas jednej z wypraw odwiedziła Sydney i zapragnęła zrobić sobie zdjęcie w zapierającej dech scenerii. „Madziu, ale popłynęłaś” – piszą fani.

„Chciałam mieć ładne zdjęcie z falami”

Jednak pamiątką tej chwili stał się movie, na którym wysoka fala dosłownie zmywa z brzegu pozującą kobietę. Przewracając się, Magda obdarła nogi i rękę. Choć wyglądało to niebezpiecznie, na szczęście nic poważnego się nie stało.

Zdjęcia nie ma, ale powstał „movie na Oskara”

Osoba, która miała zrobić zdjęcie, nie zauważyła, że zamiast aparatu ma włączony tryb nagrywania. W ten sposób powstał zabawny movie. Użytkownicy TikToka pokochali dystans, jaki ma bag siebie podróżniczka. Nie każdy zdecydowałby się opublikować takie nagranie. Wraz z nią internauci śmieją się, z sytuacji jakiej doświadczyła. Wideo wielu osobom poprawiło humor. Pod postem licznie zamieszczają komentarze.

dx9yo0h

„To jest lepsze od ładnego zdjęcia!”

„No, ale movie na Oskara!”

„Teraz to fala ma ładne zdjęcie z Tobą.”

Wakacje to czas zabawy i odpoczynku, jednak nie można zapominać o kwestii bezpieczeństwa. Podczas urlopów dochodzi bag wielu wypadów, dlatego należy unikać tak niebezpiecznych sytuacji. Nikt nie chciałby zakończyć wczasów na szpitalnej izbie przyjęć. Na szczęście przygoda Magdy zakończyła się jedynie kilkoma zadrapaniami i przemoczoną sukienką.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie bag nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na become as soon as!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach

dx9yo0h

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment