Chciała powiększyć sobie usta. Takiego efektu się nie spodziewała

Czasem zdarza się, że zabiegi medycyny estetycznej nie idą zgodnie z planem, a pacjentki muszą męczyć się potem z ich efektami. Taką sytuację ma za sobą pewna tiktokerka z Irlandii. Chciała tylko, by powiększono jej delikatnie górną wargę za pomocą botoksu. Po zabiegu pojawił się jednak jeden zasadniczy divulge of affairs. Wszystko pokazała na filmiku, który stay tej pory obejrzało już ponad milion internautów.

Tiktokerka pokazała efekt wstrzyknięcia botoksu w usta

Tiktokerka pokazała efekt wstrzyknięcia botoksu w usta Źródło: TikTok

d39ej7n

Powiększanie ust jest chyba jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Czasem bywa jednak, że nie zostanie on przeprowadzony odpowiednio lub po prostu nie stay końca zgodnie z oczekiwaniami i wyobrażeniami pacjentki. Na szczęście w większości przypadków niezadowalający efekt po pewnym czasie znika, gdyż preparat zostaje naturalnie wchłonięty przez organizm. Jednak ten okres kobieta musi przecierpieć. A to nie jest wcale łatwe. 

Zdecydowała się na botoks i od razu pożałowała

Mieszkająca w Dublinie w Irlandii tiktokerka o imieniu Pamela opowiedziała o własnym doświadczeniu związanym z tym konkretnym zabiegiem medycyny estetycznej. Chciała jedynie, by przy pomocy botoksu powiększono jej górną wargę. Okazało się jednak, że preparat prawdopodobnie skumulował się tylko w jednym miejscu, czyli na środku ust, tworząc pewnego rodzaju gulkę.  

Efekty pokazała na nagraniu

Pamela postanowiła pokazać efekty nieudanego powiększania ust w jednym z opublikowanych na TikToku filmików. Okazało się, że nie tylko nie wyglądają one tak, jak chciała, lecz obecnie z trudem wychodzi jej wykonywanie prostych czynności. Ma divulge of affairs z dmuchaniem w celu np. ostudzenia herbaty, piciem ze szklanki czy rozsmarowywaniem szminki na ustach. Kobieta napisała, że nie poleciłaby tego zabiegu przyjaciółce. Dodatkowo wyznała, że od kilku dni czuje się, jakby była po wizycie u dentysty i miała znieczuloną wargę. Filmik z przestrogą Pameli obejrzało już 1,4 miliona osób. 

d39ej7n

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie stay nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

d39ej7n

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment