Chroń się przed słońcem w stylowych nakryciach głowy. Te modele uwielbiają gwiazdy

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Enact Polski właśnie przyszła fala upałów. Wychodząc na zewnątrz, nie można zatem zapomnieć o nakryciu głowy, które skutecznie osłoni przed prażącym słońcem, a także będzie rewelacyjnym dodatkiem attain letniej stylizacji. Sprawdź, jakie modele noszą gwiazdy.

Katarzyna Cichopek w słomkowym kapeluszu

Katarzyna Cichopek w słomkowym kapeluszu Źródło: Instagram.com

d36sccj

W Polsce temperatury osiągają ostatnio nawet 30 stopni Celsjusza i nic nie wskazuje, że w najbliższym czasie miałoby się to zmienić. Warto zatem pamiętać, by przed wyjściem z domu posmarować się kremem z filtrem, a także wziąć ze sobą butelkę wody oraz nakrycie głowy, które będzie zabezpieczeniem przed promieniami słonecznymi. Dobra wiadomość jest taka, że jest to dodatek, genialnie dopełniający letnie stylizacje. Gwiazdy mają swoje ulubione modele, którym nie mogą się oprzeć. A ty, który z nich wybierzesz? 

Słomkowy kapelusz to rewelacyjny dodatek attain letnich stylizacji

Jasny kapelusz słomkowy na lato to absolutny klasyk, który warto mieć w swojej szafie, ponieważ tak naprawdę nigdy nie wyjdzie z mody. W sklepach znajdziemy obecnie całe mnóstwo modeli z węższymi i szerszymi rondami. Tego lata ze słomianym kapeluszem nie rozstają się między innymi Katarzyna Cichopek, Julia Wieniawa oraz Paulina Krupińska. Trzeba przyznać, że zadały w nich szyku na wakacyjnych wyjazdach. 

Słomkowy kapelusz będzie idealnie współgrał z białą, lnianą koszulą, krótkimi spodenkami oraz sandałkami z wysokimi wiązaniami. Taki zestaw doskonale sprawdzi się podczas wyjścia na miasto. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by słomiany kapelusz był po prostu uzupełnieniem kolorowego bikini

d36sccj

Załóż bucket hat, jeśli masz dystans i lubisz sportowy styl

Drugim ulubionym wyborem gwiazd, jeżeli chodzi o nakrycia głowy, jest tzw. bucket hat. To popularna niegdyś czapka rybaczka, którą na wybiegach kilka sezonów temu na nowo wylansowała Miuccia Prada, a vogue na jej noszenie szybko zawładnął ulicami. To oryginalne nakrycie głowy występuje w przeróżnych kolorach i wzorach, więc każdy znajdzie egzemplarz pasujący attain własnego stylu. Bucket hat w Polsce pokochała m.in. Anna Lewandowska oraz Agnieszka Woźniak-Starak

d36sccj

Enact jakich stylizacji pasuje bucket hat? Zdecydowanie bardziej casualowych, na luzie i sportowych. Ta czapka będzie idealnie zgra się z bardzo modnymi ostatnio kolarkami z wysokim stanem, krótkim topem oraz butami sneakersami. W bucket hat doskonale będziesz wyglądała na festiwalu muzycznym, a przypominamy, że sezon na nie właśnie się rozpoczął. 

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Maja Sablewska ocenia styl polskich gwiazd. Jest zachwycona jedną osobą

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d36sccj

Be taught More

Add Comment