Co widzisz jako pierwsze na obrazku? To zdradza wiele na temat twojego charakteru

W internecie często natrafiamy na iluzje optyczne i moody osobowości, które śmiało można robić dla zabawy. A może w wynikach znajdzie się ziarno prawdy? Teraz pewna tiktokerka pokazała na nagraniu obrazek, który odbieramy dwojako. To, co zauważymy jako pierwsze, ma mówić wiele o naszym charakterze.

Obrazek ma zdradzać, jaką osobą jesteś

Obrazek ma zdradzać, jaką osobą jesteś Źródło: TikTok

d2cs3p7

Mózg lubi płatać nam figle. Choć teoretycznie patrzymy na coś i jest to obraz absolutnie rzeczywisty i obiektywny, to w naszej głowie kreuje się jego inna wersja. Przykładem jest wpływ na odbiór wielkości. Nie bez powodu wybieramy bluzki z drobnym wzorem czy w pionowe paski. Chodzi o to, by optycznie pomniejszyć się lub zwęzić. Tak wykorzystujemy iluzje na co dzień. Lecz czasem poddajemy się nim po prostu dla zabawy. W sieci można znaleźć mnóstwo obrazków, które w zależności od tego, jak się spojrzy, ukazują dwie różne rzeczy. Ponoć kształt odczytany przez nasz mózg jako pierwszy, mówi wiele o naszej osobowości.

Takie obrazki udostępnia na swoim profilu na TikToku Mia Yilin, która zgromadziła już na nim ponad 230 tys. Obserwujących. Dziewczyna jednocześnie tłumaczy, jak dana interpretacja ilustracji świadczy o naszym charakterze. W najnowszym nagraniu podzieliła się z internautami obrazkiem, który ukazuje skaliste pasmo górskie w kształcie dłoni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Twarz na Księżycu. Skąd się wzięła ta iluzja optyczna?

Co oznacza pasmo górskie?

– Jeśli najpierw zobaczyłeś pasmo górskie, to oznacza, że nawiązując nowe znajomości, sprawiasz wrażenie osoby ciepłej oraz bezproblemowej, ale w rzeczywistości jesteś cyniczny i niechętnie pokazujesz swoje prawdziwe oblicze, chyba że znasz kogoś bardzo dobrze. Masz wysokie wymagania i mocno ugruntowane poglądy. Lubisz planować z wyprzedzeniem, więc nie znosisz, gdy ktoś zmienia zdanie na ostatnią chwilę – wyjaśniła Mia Yilin.

d2cs3p7

Co oznacza ręka?

– Jeśli najpierw zobaczyłeś rękę, to jesteś bardzo życzliwą i pomocną osobą. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to udzielisz jej, nie patrząc na siebie, ale denerwuje cię, gdy ktoś okazuje się niewdzięczny. Dobro innych zawsze oddajesz podwójnie. Nawet, gdy życie staje się ciężkie, pozostajesz optymistyczny i wierzysz, że będzie lepiej – dodała tiktokerka.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie originate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

d2cs3p7

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment