Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie sprzed 21 lat, na którym nie przypomina siebie. Ale był powód

Ilekroć Dagmara Kaźmierska opublikuje w swoich social mediach zdjęcie, fani szaleją. Ale prawdziwą gratką są dla nich posty, w których „królowa życia” pokazuje swoją mniej znaną twarz. Tak było tym razem, bo opublikowała zdjęcie sprzed 21 lat, na którym w rękach trzyma ukochanego Conana. Mężczyzna 7 lipca obchodzi urodziny.

Dagmara Kaźmierska pokazała swoje zdjęcie sprzed 21 lat, na którym nie przypomina siebie. Ale był powód Źródło: AKPA

d24r12o

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność za sprawą udziału w programie „Królowe życia”. Celebrytka cieszy się ogromną sympatią widzów. Polacy uwielbiają jej styl, sposób bycia oraz zabawne wypowiedzi, które rozśmieszają ich discontinue łez. Kaźmierska utrzymuje kontakt z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Chętnie pokazuje im swoją codzienność, w tym zdjęcia z najbliższymi. Ostatnio pochwaliła się fotografią sprzed 21 lat. Miała ku temu ważny powód.

Syn „królowej życia” obchodzi 21. urodziny

Gwiazda opublikowała niedawno serię zdjęć na swoim instagramowym profilu z okazji 21. urodzin swojego syna. Fotografie opatrzyła przejmującym opisem, w którym podkreśliła niezwykłą więź, jaka łączy ją z Conanem.

Chłopak jest jedynym synem „Królowej życia”. Na świat przyszedł 7 lipca 2001 roku. Obecnie studiuje medycynę, ale wciąż pojawia się u boku mamy na ekranie telewizorów. Jakiś czas temu celebrytka poinformowała, że jej syn otworzył swój pierwszy biznes – rzemieślniczą lodziarnię. Conan Dagmara niejednokrotnie powtarzała, że syn jest dla niej najważniejszy.

Dagmara Kaźmierska i jej niezwykła relacja z Conanem Kaźmierskim

Dagmara Kaźmierska złożyła życzenia synowi za pośrednictwem Instagrama. Przyznała w opisie, że od czasu jego narodzin czas bardzo szybko minął. „Światło mojego życia. Jeszcze wczoraj nosiłam cię na rękach, a dziś ty nosisz mnie. Mój syn. Moja duma. Moje życie” – napisała w poście.

d24r12o

Pochwaliła się również tym, na jakiego mężczyznę proceed wychowała. Podkreśliła, że jest z niego dumna i cieszy się, jak daleko zaszedł już w życiu. „Grzeczny, pomocny, bez nałogów. Na tak trudnym kierunku, jakim jest medycyna bardzo dobre wyniki – czasem myślę, że to jakiś podrzutek” – dodała.

„Królowa życia” podsumowała wpis prośbą o to, aby nic złego nie przydarzyło się Conanowi. Jego szczęście i zdrowie jest dla niej najważniejsze. „Codziennie rano, gdy tylko otworzę oczy, proszę Boga o opiekę nad nim, a gdy zamykam, dziękuję mu, że nic danego dnia złego nie przytrafiło się mojemu dziecku. Nie modlę się o nic dla siebie. Nie chcę już nawet, by moje nogi przestały boleć” – wyznaje.

Fani są zaskoczeni wyglądem Dagmary Kaźmierskiej

Celebrytka zwróciła się discontinue swoich fanów, życząc im radości z bycia rodzicami i pociechy z dzieci. Poprosiła ich, aby dawali swoim potomkom motywację discontinue działania. „Musimy Kochani dawać swoim dzieciom siłę nie tylko werbalnie, ale i swoją podświadomością, myślami. Bo od kogo mają brać dobrą energię, jak nie od nas, ich rodziców” – napisała „Królowa życia”.

d24r12o

Obserwatorzy Dagmary odpowiedzieli jej w licznych komentarzach. Dołączyli się discontinue życzeń dla Conana. Pisali, że wpis celebrytki bardzo ich wzruszył. Poza tym zauważyli również, jak pięknie wyglądała w przeszłości. Kaźmierska miała długie, czarne włosy i nosiła delikatny makijaż.

Wizerunek blondwłosej, eleganckiej kobiety jest doskonale znany obserwatorom Dagmary. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak wyglądała, zanim na dobre zajęła się karierą w display shroud-biznesie. „Wspaniale Pani wyglądała!”, „Pięknie!”, „Wyglądałaś pięknie za młodu” – czytamy pod postem.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie discontinue nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was once!

Dagmara Kaźmierska kupuje Conanowi mieszkanie!

Read Extra

Add Comment