Dagmara Kaźmierska przeżyła chwile grozy. Jej syn Conan otarł się o śmierć

– Conanek kipnąłby mi w kalendarz – ujawniła Dagmara Kaźmierska w jednym z ostatnich wywiadów, gdzie przytoczyła sytuację, kiedy jej – dziś dorosły – syn Conan otarł się o śmierć jako dziecko. „Uratowała” go bardzo nietypowa rzecz.

Dagmara Kaźmierska przeżyła chwile grozy. Jej syn Conan otarł się o śmierć

Dagmara Kaźmierska przeżyła chwile grozy. Jej syn Conan otarł się o śmierćŹródło: Instagram

d3k0o4o

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, gdzie u jej boku pojawiał się także jej syn, Conan. Chłopak, który dziś jest już dorosły, przeszedł w swoim życiu wiele, jednak zawsze podkreśla, jak wyjątkowa relacja łączy go z jego mamą. Okazuje się, że oboje przeżyli wspólnie w życiu dosłowne chwile grozy.

Syn Dagmary Kaźmierskiej otarł się o śmierć

W ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi Jastrząb Post Dagmara Kaźmierska – pół żartem, pół serio, wyznała, że Conan jako małe dziecko otarł się o śmierć. Co więcej, w szybkim ratowaniu go pomogły ówczesne, niezwykle długie paznokcie „Królowej życia”.

– Conanek kipnąłby mi w kalendarz mały jakby nie moje pazury. Wszyscy byliśmy przerażeni, ale na szczęście te moje 13-stki się przydały – zdradziła Kaźmierska.

d3k0o4o

Jak dokładnie do tego doszło? Okazuje się, że był to naprawdę nieszczęśliwy wypadek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska „W łóżku z Oskarem” o synu Conanie: „Nie jestem do końca wzorową mamą”

„Conan by nie żył”

Dagmara Kaźmierska zdradziła, że jej kilkuletni wówczas syn zakrztusił się „gumowym dropsem”, a gdyby nie jej długie paznokcie, finał tego „zdarzenia” mógłby być tragiczny.

d3k0o4o

– Zakrztusił się gumowym dropsem. Zaczął się dusić, ten drops bardzo głęboko przykleił mu się w tchawicy. Pomyślałam: czort. Co robię to robię, odgryzie mi rękę, ale muszę to wyszarpnąć. I ten drops udało mi się wbić na paznokieć. Gdyby nie te długie paznokcie, to Conan by nie żył – opowiadała Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak więc widać, rodzice muszą mieć dosłownie oczy dookoła głowy. Chwila nieuwagi, jak w przypadku Dagmary i Conana, mogłaby spowodować naprawdę wielkie nieszczęście.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

d3k0o4o

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment