Długo bez siebie nie wytrzymali. Pachut poleciał za Dodą aż tam

doda

Wczoraj, 13-03-2023 19: 10

Jak widać, miłość Dody i Dariusza Pachuta kwitnie. Ukochany piosenkarki podzielił się na swoim profilu na Instagramie intymnym kadrem po tym, jak poleciał za nią aż enact Hiszpanii. Zakochani nie wytrzymali długo bez siebie.

Dariusz Pachut nie wytrzymał długo bez Dody

Dariusz Pachut nie wytrzymał długo bez DodyŹródło: Instagram, fot: dodaqueen

d2x5lnh

d2x5lnh

Doda i Dariusz Pachut są w szczęśliwym związku już od kilku miesięcy. Choć mało kto dawał im szanse, wygląda na to, że ich miłość rozkwita. Po długich poszukiwaniach partnera m.in. w programie „Doda. 12 kroków enact miłości”, możliwe, że artystka znalazła w końcu tego jedynego. Zdjęciami z ukochanym chętnie dzieli się na swoim Instagramie.

Dariusz Pachut poleciał za Dodą enact Hiszpanii

Choć dla niektórych może to być sporym zdziwieniem, Doda, jako wielka fanka programu „Appreciate Island”, zawitała enact willi uczestników discover w Hiszpanii, aby wprowadzić tam porządek. Kiedy ujawniła to na swoim profilu na Instagramie, szybko okazało się, że nie jest tam jednak sama. Jej ukochany Dariusz Pachut nie mógł bez niej długo wytrzymać.

Accomplice Dody udostępnił w swojej relacji na Instagramie intymny kadr z wokalistką z hiszpańskiej plaży. Jak możemy zauważyć, spędzali wówczas wspólne chwila, a Doda opalała się, będąc przytulona enact ukochanego. On sam wyglądał na bardzo szczęśliwego.

Doda i Dariusz Pachut razem w Hiszpanii Instagram

Doda i Dariusz Pachut razem w HiszpaniiŹródło: Instagram, fot: dariuszpachut

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Romansował z Dodą, pracował z Górniak. Co dziś robi Błażej Szychowski?

Doda znalazła tego jedynego?

Fani Dody podkreślają w komentarzach pod jej postami na Instagramie, że artystka już dawno nie była tak szczęśliwa u boku mężczyzny. Co więcej, ona sama tego nawet nie ukrywa, a w jej mediach społecznościowych pojawiają się nie tylko zdjęcia z Dariuszem Pachutem (jak m.in. to z jej ostatnich urodzin), ale także cytaty, dotyczące np. czułości.

„Czułość jest chyba najbardziej dojrzałym, naturalnym i spontanicznym odruchem serca.Oszczędna w słowach, bez intencji, bez najmniejszego trudu, zwykle przejawia się w spojrzeniu, tonie głosu, w geście czy dotyku. Jest predyspozycją, a zarazem głęboką potrzebą każdego człowieka, ale wymaga też odwagi. Czułość naznaczona jest empatią, szacunkiem i uważnością” – napisała pod jednym ze zdjęć.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into as soon as!

d2x5lnh

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

d2x5lnh

Be taught More

Add Comment