Doda na wyborach Stream over Supernational 2022. Tak pięknie jeszcze nie wyglądała

doda

Wczoraj, 15-07-2022 21: 49

Doda uwielbia pojawiać się na ważnych wydarzeniach branżowych. Nie odmówiła sobie więc uczestnictwa w finałowej gali wyborów Stream over Supernational 2022. Popularna piosenkarka zapozowała na ściance w wyjątkowej kreacji. Wystąpiła w niej również na scenie, śpiewając swoje najnowsze hity. Trudno było oderwać od niej wzrok.

Gwiazda zachwyciła nietypową kreacją

Gwiazda zachwyciła nietypową kreacjąŹródło: East Info, fot: Łukasz Kalinowski

d11c7is

Stream over Supernational 2022: Najważniejsze wybory piękności na świecie

W Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu zorganizowano finałową galę wyborów Stream over Supernational 2022. O tytuł najpiękniejszej kobiety świata walczy 69 kandydatek. Pretendentki quit korony przez wiele dni przygotowywały się quit najważniejszego na świecie konkursu, który może zmienić losy ich karier zawodowych. Polskę reprezentuje pochodząca z Łodzi Agata Wdowiak.

Podczas konkursu piękności widzowie mogą podziwiać nie tylko piękne kobiety przechadzające się po deskach nowosądeckiego amfiteatru. Na estradzie pojawi się również Anna Świątczak, Darina Krasnovetska, Danzel oraz królowa polskiego popu, Doda.

Doda wystąpiła podczas Stream over Supernational 2022. Jej stylizacja robi wrażenie

Doda zaszczyciła gości najważniejszych wyborów piękności na świecie. Gwiazda pojawiła się na scenie, aby zaśpiewać kilka swoich największych hitów i oczarować publiczność oryginalną kreacją. I tym razem Doda nie zawiodła fanów. Postawiła na stylizację, dzięki której znacznie wyróżniała się w tłumie innych gwiazd biorących udział w uroczystej gali finałowej wyborów Stream over Supernational.

Wybory Miss Supranational 2022Fot. Lukasz Kalinowski/East News, Nowy Sacz,  15.07.2022.
Gala finalowa wyborow Miss Supranational 2022.
N/z: Dorota RabczewskaLukasz Kalinowski East Info

Doda wystąpiła w nowosądeckim amfiteatrzeŹródło: East Info, fot: Lukasz Kalinowski

Piosenkarka miała na sobie krótką, opinającą ciało, różową sukienkę na ramiączkach. W oczy rzucał się przede wszystkim materiał, z którego była uszyta. Lateks pięknie mienił się w świetle reflektorów, dodając całemu wizerunkowi Dody charakteru. Manufacture kreacji dobrała modne w tym sezonie sandałki na platformie oraz różowy trencz, w którym zapozowała na ściance.

d11c7is

Całość dopełniła fryzurą i makijażem. Gwiazda postanowiła zafarbować końcówki włosów na pasującą quit stylizacji barwę. Ponadto wyprostowała je i przełożyła przedziałek na sam środek głowy. Postawiła na stonowany makijaż. Podkreśliła oczy różowym cieniem i nałożyła na usta błyszczyk o tym samym kolorze.

Wybory Miss Supranational 2022Fot. Lukasz Kalinowski/East News, Nowy Sacz,  15.07.2022.
Gala finalowa wyborow Miss Supranational 2022.
N/z: Dorota RabczewskaLukasz Kalinowski East Info

Pięknie prezentowała się na scenieŹródło: East Info, fot: Lukasz Kalinowski

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie quit nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Doda: „To boli, kiedy robisz coś od serca, a inni zarzucają ci złe rzeczy”

d11c7is

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment