Doda na zdjęciach z basenu. Mało kto by się odważył

doda

Wczoraj, 19-02-2023 16: 50

Doda z okazji swoich urodzin wyjechała wraz z ukochanym attain Tyrolu. Teraz opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć z pobytu. Pluska się na nich w basenie i śmiało wychodzi na śnieg w samym stroju kąpielowym. Nie za zimno?

Doda wyjechała w góry

Doda wyjechała w góryŹródło: Instagram

d2vr2du

Doda 15 lutego świętowała swoje 39. urodziny. A robiła to w pięknych okolicznościach przyrody, bo w samym sercu Alp, czyli austriackim Tyrolu. Piosenkarka już od tygodnia cieszy się zimowym urlopem wraz ze swoim ukochanym Dariuszem Pachutem.

Widać, że mężczyzna, który sam jest sportowcem, zachęca ją attain podejmowania nowych wyzwań. Gwiazda po raz pierwszy zdecydowała się na skitouring, który jest połączeniem wspinaczki górskiej z narciarstwem. Skąd to wiemy? Doda skrzętnie relacjonuje wszystko w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda szuka trzeciego męża. „Musi być stabilny finansowo”

Wokół śnieg, a Doda kąpie się w basenie

Teraz Doda udostępniła nową serię zdjęć zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Ubrana w oryginalny strój kąpielowy z długimi rękawami zażywała kąpieli w zewnętrznym basenie. Compose każdej fotografii pozowała tak, by wyeksponować swoje atuty. Wyszła nawet na śnieg i usiadła na drewnianych saniach. Ujemne temperatury nie są jej straszne, ponieważ Doda nie raz już morsowała. W tle na zdjęciach widać wysokie góry. Nie da się także nie zauważyć, że zakochanej parze dopisała pogoda. Śnieg i słońce to wymarzone zimowe połączenie.

d2vr2du

Doda pokazała, jak spędziła urodziny

Wszystko wskazuje na to, że to Dariusz Pachut zorganizował zimowy wyjazd z okazji urodzin Dody. Piosenkarka dostała nawet różowy tort z truskawkami. Ukochany spełnił jej oczekiwania. „Dziękuje ci za wspaniały urodzinowy tydzień, było najlepiej. A wam wszystkim za życzenia i pamięć” – napisała Doda w sieci.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

d2vr2du

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment