Doda zadzwoniła do Joanny Kurskiej. Takiego finału się nie spodziewała

doda

Wczoraj, 03-09-2022 16: 51

Doda wyznała, dlaczego Telewizja Polska niechętnie z nią współpracuje. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, która spotkała ją podczas próby kontaktu z żoną Jacka Kurskiego. – Nagle coś im totalnie odwaliło. Jakaś paranoja, ban, zakaz, wyrzucanie mnie z TVP – powiedziała wokalistka.

Doda próbowała skontaktować się z żoną Jacka Kurskiego

Doda próbowała skontaktować się z żoną Jacka KurskiegoŹródło: AKPA

d1lzrsl

Doda to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ogromną karierę muzyczną zawdzięcza talentowi wokalnemu i oryginalnej, ciekawej osobowości. Producenci programów telewizyjnych i organizatorzy festiwalów chętnie zapraszają ją do współpracy. Jak się okazuje, wyjątkiem jest od kilku lat Telewizja Polska. Doda wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że niechęć wynika głównie ze strony żony Jacka Kurskiego.

Doda o relacjach z Jackiem Kurskim. „Jakaś paranoja”

Niedawno wybrani widzowie mogli zobaczyć przedpremierowe odcinki najnowszego programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Z tej okazji wokalistka udzieliła odpowiedzi na kilka pytań reporterów. Zdradziła między innymi, czy pojawi się w TVP jako jurorka programu „The Inform of Poland”. Doda stanowczo zaprzeczyła i opowiedziała o tym, jakie ma relacje z prezesem telewizji, Jackiem Kurskim.

– Miałam z prezesem Kurskim naprawdę spoko przelot. Przyszedł do mnie na Opole, dał mi jakąś nagrodę. Widziałam się z jego żoną na premierze filmu „Wyklęty”, mieliśmy fajną rozmowę. Był pomysł zrobienia koncertu – zaczęła Doda w rozmowie z „Plotkiem”.

d1lzrsl

Dobre relacje między Dodą a Kurskimi były tylko chwilowe. – Nagle im coś totalnie odwaliło. Jakaś paranoja, ban, zakaz, wyrzucanie mnie z TVP. Producenci mnie zapraszają na różne programy, a w ostatniej chwili dostają telefon z góry, że absolutnie nie. Jakim prawem? Płacę podatki na tę stację. Chcę fajnie występować, a ktoś psuje to przez swoje animozje urojone – tłumaczyła rozemocjonowana.

Konflikt pomiędzy Dodą a Joanną Kurską

Dodę zdziwiło nie tylko nad zachowaniem prezesa Telewizji Polskiej, ale również jego żony. Przyznała, że spotkała ją z jej strony nieprzyjemność. – Dzwoniłam do żony Jacka [Kurskiego – red.], to rzuciła mi słuchawką. Ja pomyślałam, o co chodzi? Co się dzieje? Dlaczego tak się dzieje? Ja tego nie rozumiem kompletnie – relacjonowała.

Odrzucenie ze strony Kurskich nie zniechęciło wokalistki do podjęcia współpracy. W rozmowie z „Plotkiem” powiedziała, że gdyby władze stacji zmieniły decyzję, chętnie pojawiłaby się na antenie TVP. – Nauczyłam się po 20 latach pracy w novel-biznesie się nie obrażać – dodała.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Doda wraca z nową płytą po 10 latach. „Miałam myśli samobójcze”

d1lzrsl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment