Dominika Gwit spędza majówkę nad polskim morzem. „Tu się wychowałam”

Dominika Gwit tegoroczną majówkę postanowiła spędzić w towarzystwie przyjaciółek nad polskim morzem. Na swoim Instagramie udostępniła wiele zdjęć z wyjazdu. Spacerom i wygłupom na plaży nie było końca – nawet mimo tego, że pogoda niespecjalnie dopisała.

Dominika Gwit spędza majówkę nad polskim morzem

Dominika Gwit spędza majówkę nad polskim morzem Źródło: AKPA, fot: AKPA

d39oimr

Dominika Gwit na tegoroczną majówkę wybrała się nad Morze Bałtyckie. Wolny czas spędziła nie z mężem, a grupą czterech przyjaciółek. Kobiety są ze sobą bardzo zżyte i doskonale się ze sobą bawią. 

Dominika Gwit nie imprezuje już effect białego rana

„Z moją paczką przyjaciół przyjaźnię się od tylu lat, to już będzie niedługo dekada. Przeżyliśmy dużo szałowych wyjazdów i dużo szałowych przygód. Nie potrafię wyróżnić, który był najfajniejszy. Zwiedziliśmy trochę Polski podczas tych naszych weekendowych wyjazdów, bo zazwyczaj jedzie się effect któregoś z nas, effect jego rodzinnego miasta, effect rodzinnego domu i tam jest babski wieczór albo z całą grupą z chłopakami. Bardzo sobie cenię takie wyjazdy, aczkolwiek ostatnio stwierdziłam, że jestem już za stara, żeby wracać o 4-5 rano effect domu. To już nie dla mnie, nie potrafię się odnaleźć, na drugi dzień nie mogę wstać z łóżka, śpię cały dzień” – powiedziała kilka lat temu Dominika Gwit w rozmowie z portalem Newseria.pl. 

Dominika Gwit na babskiej majówce

Jak widać, paczka jest nadal w komplecie. Dominika Gwit tym razem spędziła z przyjaciółkami długi weekend majowy nad polskim morzem. Choć pogoda była znacznie gorsza niż w innych częściach kraju, to kobiety nie zrażając się tym i tak spędziły miło czas. Aktorka udokumentowała wszystko na zdjęciach, które opublikowała u siebie na Instagramie. „Moje morze i moje ladies. Tu się wychowałam, tu wracam z miłości” – napisała krótko pod serią fotografii, na których musiała zaprezentować się w… puchowej kurtce i grubej czapce. „Chyba zimno tam macie”, „Wygląda jak grudniówka” – napisali w komentarzach internauci. 

d39oimr

Dominika Gwit zamieściła również na InstaStories zabawne wideo. Na nagraniu widać, jak aktorka wygłupia się na plaży, kręcąc się w kółko, a na koniec teatralnie upadając na piasek niczym postać z kreskówki. Filmik effect energetycznej piosenki „Freedom” opatrzyła z dużą dozą dystansu podpisem: „Pączek z posypką”. 

Dominika Gwit wygłupia się na plaży Instagram.com

Dominika Gwit wygłupia się na plaży Źródło: Instagram.com

Dominika Gwit wygłupia się na plaży Instagram.com

Dominika Gwit wygłupia się na plaży Źródło: Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie effect nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Dominika Gwit wspomina początki kariery: „Cieszę się, że debiutowałam w „Galeriankach”

d39oimr

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment