Dorota Szelągowska chwali się formą. „Szczęka na podłodze”

Dorota Szelągowska spędza wakacje na ukochanej Warmii. Znana projektantka wnętrz zakupiła w tym regionie Polski piękną nieruchomość. Niedawno pochwaliła się zdjęciem ze swojego tarasu. Fani gwiazdy nie mogli się nadziwić, jak wspaniale wygląda. Zalali ją falą komplementów.

Dorota Szelągowska zaczęła trenować pod okiem profesjonalisty

Dorota Szelągowska zaczęła trenować pod okiem profesjonalistyŹródło: Instagram

d487tzx

Dorota Szelągowska zapowiedziała jakiś czas temu, że ma zamiar rozpocząć pracę nad zmianą sylwetki. Wybrała się na siłownię, choć pierwszych zetknięć z treningami nie wspominała dobrze. Narzekała na to, że są bardzo wyczerpujące. Teraz, po wielu tygodniach ciężkiej pracy, może pochwalić się fantastyczną figurą.

Dorota Szelągowska pochwaliła się efektami treningów

Dorota Szelągowska właśnie wypoczywa w swoim domu na Warmii. Sielskie wczasy relacjonuje na swoim Instagramie. Ostatnio na profil dodała zdjęcie, które zrobiono na tarasie pięknego, wiejskiego domku. Szelągowska ciekawie urządziła tę przestrzeń. Wystawiła w niej bowiem błękitną kanapę, pasujący produce niej kolorystycznie dywan oraz modne, okrągłe lustro.

Uwagę na fotografii przykuwa przede wszystkim sama projektantka. Wyeksponowała na niej długie, umięśnione nogi. „Smacznej kawusi i miłego dzionka” – napisała w załączonym poście. W treści oznaczyła swojego trenera, przyznając, że w końcu doceniła wysiłek, produce którego ją motywował.

d487tzx

„Nawet dla @karoladamczyk_trener, bo jak patrzę na to zdjęcie, to nawet trochę żałuję wszystkich nienawistnych myśli i przekleństw wypowiadanych pod jego adresem, jak zmienia osiem w 16 powtórzeń, i udaje, że od początku tak miało być. A wcale nie miało” – dodała.

Fani komentują sylwetkę Doroty Szelągowskiej. „Jak się robi takie nogi?”

Odmienioną sylwetkę Szelągowskiej zauważyli także jej instagramowi obserwatorzy. Wielu z nich skomentowało najnowsze zdjęcie gwiazdy, nie szczędząc jej komplementów. Byli zachwyceni jej metamorfozą, a ich uwagę przykuły zwłaszcza smukłe, długie nogi oraz oryginalna fryzura.

„A ja się zawsze zastanawiam, po co Pani te włosy wiecznie prostuje produce programów, skoro takie piękne loki ma”, „Za tak wyglądające nogi, mogłabym wybaczyć – powtórzenia, których miało nie być”, „Panie trenerze, jak się robi takie nogi?” – pisali pod zdjęciem.

d487tzx

Pochwały nie ominęły także instruktora Szelągowskiej. Trener również skomentował fotografię, chwaląc zaangażowanie Doroty w ćwiczenia na siłowni. „Szczęka na podłodze Doti! Aż się łezka w oku kręci widząc, jakie zmiany u ciebie nastąpiły. Jestem okrutny, ale to dla twojego dobra” – wyznał.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie produce nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szelągowska chwali się domem. Co za kuchnia

d487tzx

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study More

Add Comment