Dosadny komentarz Tomasza Kammela. Poszło o wygląd Izabelli Krzan

Izabella Krzan wróciła do pracy na planie programu „Pytanie na śniadanie” po miesiącu nieobecności. Na antenie telewizji wystąpiła w nietuzinkowej stylizacji, którą zaskoczyła zarówno widzów, jak i Tomasza Kammela, z którym współprowadzi śniadaniowy format. Dziennikarz nie powstrzymał się od komentarza.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel współprowadzą program

Izabella Krzan i Tomasz Kammel współprowadzą program „Pytanie na śniadanie”Źródło: AKPA

d3gnidz

Izabella KrzanTomasz Kammel ponownie poprowadzili program „Pytanie na śniadanie”. Długa przerwa spowodowana była napiętym grafikiem obu prezenterów. Po powrocie na antenę przywitali swoich widzów i przyznali, że stęsknili się za wspólną pracą w telewizji. Po chwili swobodnej rozmowy Kammel zaskoczył wszystkich dość nietypową uwagą dotyczącą stylizacji współprowadzącej.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel cieszyli się wakacjami

Prezenterzy spotkali się po długiej przerwie na planie śniadaniowego programu TVP. Oboje postanowili skorzystać z życia i wybrać się na zasłużone wakacje. Tomasz Kammel wypoczywał w malowniczej Toskanii i obchodził swoje urodziny. Dziennikarz wybrał na tę okazję kameralną, włoską restaurację. Z tarasu lokalu roztaczał się bajeczny widok. „Na urodziny idealna” – napisał na swoim Instagramie.

Izabella Krzan nie relacjonowała tak dokładnie urlopu, choć przyznała, że również wybrała wypoczynek na łonie natury. Krzan nie zapomniała jednak o pracy. Pojawiła się w Wilnie podczas inauguracji Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wybrała się także na koncert Adele, który organizowany był w Londynie.

d3gnidz

Tomasz Kammel komentuje ubiór Izabelli Krzan

Po miesiącu nieobecności w telewizyjnym studio współprowadzący „Pytania na śniadanie” ponownie się spotkali. Po entuzjastycznym przywitaniu i krótkiej, radosnej rozmowie, Tomasz Kammel zdecydował się na dosadny komentarz, zwracając uwagę Izabelli Krzan na jej ubiór.

– Patrzę na ciebie i mam wrażenie, że to jest praca zdalna. Bo tak jakoś elegancko… ale „pidżamowo” muszę powiedzieć – powiedział przed kamerami. Trudno nie przyznać racji dziennikarzowi. Krzan miała bowiem na sobie przewiewny i oversizeowy jasny komplet z motywem w stylu boho. Stylizację dopełniła sandałkami na wysokim obcasie. Wyglądający bardzo wygodnie strój do złudzenia przypominał pidżamę.

– To jest strój do wybierania strojów – skomentowała prezenterka. Kammel jednak nie odpuszczał. – Ta pidżamka przypomniała mi pewne wspomnienie z dzieciństwa – dodał. Przy okazji opowiedział widzom historię ciotki, która po powrocie do domu, zastała w wannie z lodowatą wodą swoich dwóch synów. – „Mamusiu, ale my w pidżamkach” – podsumował rodzinne wspomnienie.

s Pytanie na śniadanie, TVP

Izabella Krzan wybrała dość niecodzienną stylizacjęŹródło: Pytanie na śniadanie, TVP

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Kammel już myśli o starości? „Osoby starsze są bardzo bezbronne”

d3gnidz

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment