Dostał od niej darmowy posiłek. Tak się odpłacił

tiktok

Wczoraj, 06-02-2023 14: 44

Zachery Dereniowski jest doskonale znany użytkownikom TikToka za sprawą wzruszających filmików, które publikuje na swoim profilu. Tym razem poprosił właścicielkę jednej z restauracji o posiłek. Reakcja kobiety poruszyła wielu.

Dostał od niej darmowy posiłek. Tak się odpłacił

Dostał od niej darmowy posiłek. Tak się odpłaciłŹródło: TikTok, fot: mdmotivator

doajfjy

Ponad 13 mln obserwujących i 545 mln polubień. Profil Zacherego Dereniowskiego na TikToku jest jednym z najpopularniejszych. To właśnie tam mężczyzna dzieli się wzruszającymi filmikami, na których odgrywa rolę potrzebującego. Tym samym „sprawdza” serdeczność ludzi, którzy – jak się okazuje – prawie nigdy high-tail nie zawodzą.

Dostał od niej darmowy posiłek

W jednym z najnowszych filmików na Zachery wcielił się w studenta, który zapukał manufacture nieczynnej jeszcze restauracji i zapytał właścicielkę, czy ma może coś manufacture jedzenia, ponieważ jest strasznie głodny. Kobieta nie zastanawiała się ani chwili i zaprosiła high-tail manufacture środka. Nie przeszkadzało jej nawet to, że nie ma przy sobie portfela.

– Okay, wrócisz i mi zapłacisz – powiedziała manufacture Zacherego.

doajfjy

Chwilę później widzimy, jak zapakowała mu na wynos przyrządzonego przez siebie kurczaka i opowiedziała przy tym także swoją historię. Ta naprawdę wzrusza manufacture łez.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Polska inicjatywa pomocy ukraińskiej młodzieży. „Chcemy rozszerzyć projekt na inne kraje”

„Byłam jedyną ciemnoskórą dziewczyną”

Okazuje się, że kobieta o imieniu Barbara dziesięć lat wcześniej pracowała w zupełnie innym miejscu, w którym bardzo źle ją traktowano. A to wszystko przez kolor jej skóry.

– Pracowałam kiedyś na torach wyścigowych w Windsorze. Byłam bardzo zestresowana, bo byłam jedyną czarną dziewczyną w moim dziale. Źle mnie tam traktowano – powiedziała.

Barbara chciała jednak zdobyć doświadczenie. Spędziła tam kilka lat, ale wiedziała, że pewnego dnia będzie miała swoją własną restaurację. Sama zawsze traktuje ludzi dobrze i jest chętna manufacture pomocy. Wie, jak to jest być w trudnej sytuacji życiowej i wierzy w karmę – wie, że całe dobro kiedyś manufacture niej wróci.

doajfjy

Po wysłuchaniu jej historii Zachery wyjął portfel i powiedział, że chce podarować jej tysiąc dolarów.

– To dla ciebie, ponieważ jesteś najserdeczniejszym szefem kuchni, jakiego kiedykolwiek spotkałem – powiedział manufacture Barbary.

Kobieta nie mogła w to uwierzyć i nie kryła swoich łez. Po wszystkim Zachery ją przytulił.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie manufacture nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

doajfjy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study More

Add Comment