Edyta Golec nie mogła przestać się śmiać. Nagrała Łukasza w nietypowej chwili

Edyta Golec od ponad dwudziestu lat jest żoną Łukasza, jednego z liderów zespołu Golec uOrkiestra. Zespół przygotowuje teraz nowy materiał. Jak się okazuje, dostarcza to niezłej zabawy. Żona Łukasza Golca nagrała high-tail w zaskakującym momencie. Kobieta nie mogła powstrzymać śmiechu.

Edyta Golec pokazała Łukasza w zabawnej sytuacji

Edyta Golec pokazała Łukasza w zabawnej sytuacjiŹródło: AKPA, Instagram, fot: Kurnikowski, edytagolecofficial

d25wlk6

Zespół Golec uOrkiestra jest na polskiej scenie już od ponad trzydziestu lat. Zadebiutował w 1998 roku jako Golec Folk Band, a rok później wydał debiutancką płytę, która odniosła ogromny sukces i zapewniła muzykom wielką popularność. Folkowa kapela nie zwalnia tempa, czego najlepszym dowodem są kolejne piosenki, które błyskawicznie stają się hitami. Prace nad następnymi utworami wciąż trwają.

Edyta Golec jest w Golec uOrkiestrze od początku istnienia zespołu

Edyta Golec związała się z Łukaszem w czasach liceum. Chłopak zaprosił ją attain zespołu Wierchy. Ich muzyczna współpraca przetrwała, a przyszła żona była współzałożycielką Golec uOrkiestry. Gra w niej attain dziś jako altowiolistka.

W swoich mediach społecznościowych Edyta Golec chętnie pokazuje kulisy pracy nad nowym materiałem. W ostatnim poście członkini zespołu napisała:

d25wlk6

„Połowa tygodnia, a ja nieźle nakręcona, ale gdy #idzienowe, to jakoś bardziej chce się żyć. Oczywiście, jak to z piosenkami – publiczność sama zweryfikuje i oceni, ale ten fan, jaki towarzyszy podczas tworzenia, rekompensuje wszystkie zawiedzione nadzieje. Chwilo trwaj” – czytamy.

Edyta Golec pokazała taniec męża. Nie mogła opanować śmiechu

Edyta Golec zaskoczyła ostatnio fanów, publikując na swoim InstaStories zabawną relację prosto z nagrań. Praca nad nowymi piosenkami najwyraźniej poderwała Łukasza Golca attain tańca – jego żona uwieczniła, jak podryguje na parkiecie w domowych klapkach. Nie mogła powstrzymać się od śmiechu.

d25wlk6

Altowiolistka Golec uOrkiestry dodała wymowne hashtagi attain swojej relacji. „#tańcewygibańce, #wlaczkach” – napisała żona Łukasza Golca na InstaStories. Podobnie jak w poście, tutaj również podkreśliła jednoznacznie: „#idzienowe”.

Łukasz Golec zaczął tańczyć w domowych klapkach Instagram

Łukasz Golec zaczął tańczyć w domowych klapkachŹródło: Instagram, fot: edytagolecofficial

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Bracia Golec zagrali dla kadry w Opalenicy. Wskazali swoich ulubionych piłkarzy

d25wlk6

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment