Edyta Górniak o kulisach rozpadu jej ostatniego związku. Ostro oceniła byłego partnera

Edyta Górniak zdobyła się na szczerość. W jednym z wywiadów opowiedziała o swoim ostatnim związku, który zakończył się przez zdradę. Associate próbował odzyskać ją drogimi prezentami, mimo tego, że jego kochanka zaszła w ciążę. „Gdyby nie to, może nadal nieświadoma wiernie trwałabym w związku, nie wiedząc, że Andrzej ma skłonności do zdrad” – stwierdziła.

Edyta Górniak opowiedziała o ostatnim związku

Edyta Górniak opowiedziała o ostatnim związkuŹródło: AKPA

d3ctzij

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Tak podsumowała swój ostatni związek

Edyta Górniak ma za sobą kilka nieudanych związków. Spotykała się zazwyczaj z mężczyznami, którzy byli dobrze znani w show-biznesie. Związki tworzyła m.in. z Dariuszem Kordkiem, Piotrem Kraśko czy Robertem Kozyrą. W 2004 r. na świat przyszedł jej syn Allan, którego ojcem jest Dariusz Krupa. Para pobrała się, ale ich związek nie przetrwał. Górniak mówiła później, że bardzo zawiodła się na mężczyźnie.

Po nieudanym małżeństwie wokalistka próbowała związać się jeszcze kilka razy. Niestety każda z relacji kończyła się niepowodzeniem. Ostatnio wyznała, że jej ostatni partner, który nazywał się Andrzej, zdradził ją i ma dziecko ze swoją kochanką. Górniak opowiedziała w wywiadzie, co najbardziej zadziwiło ją w zachowaniu mężczyzny.

d3ctzij

„Kilku mężczyzn zdradziło mnie finansowo, kilku emocjonalnie. Ale nie wszyscy. Czasem były to po prostu znaczące różnice charakterów. Aspect, który jak lew walczył o moje zaufanie, tłumaczył mi potem swoją zdradę tęsknotą za mną i smutkiem, że mnie nie było. Inaczej mówiąc, gdybym nie wyjeżdżała do pracy i zawsze trzymała go za rękę, to byłby spokojny i mnie nie zdradził” – wyjawiła Edyta Górniak w rozmowie z „Tremendous Expressem”.

Associate Edyty Górniak miał skłonność nie tylko do zdrad

Edyta Górniak podkreśliła, że zawsze darzy swoich partnerów zaufaniem. Trudno wyobrazić jej sobie sytuację, w której ukochany wykorzystuje to przeciwko niej. Tak się jednak wydarzyło w życiu gwiazdy kilkukrotnie.

„W tym ostatnim przypadku, gdyby nie ciąża, która była wynikiem zdrady, być może nadal nieświadoma wiernie trwałabym w związku, nie wiedząc, że Andrzej ma skłonności do zdrad, a także psychopatii, czyli manipulacji innymi ludźmi” – podkreśliła.

Mężczyzna próbował walczyć o względy Edyty Górniak, choć jego kochanka zaszła z nim w ciążę. Wokalistka ostro podsumowała byłego partnera używając słów „karykatura faceta”. Jego zachowanie określiła „rodzajem patologii”. Opowiedziała też o tym, jak wyobraża sobie teraz kolejny związek.

d3ctzij

„Po tym rozstaniu bardzo boleśnie zrozumiałam, po raz pierwszy w życiu, że nigdy już nie mogę być w relacji z mężczyzną, który nie posiada moich standardów szczerości, dobroci, empatii, przejrzystej komunikacji, hojności, partnerstwa i troski” – podsumowała.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into!

Edyta Górniak zalała się łzami w „The Voice of Poland”

d3ctzij

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment