Elżbieta z „Rolnika…” zaprosiła do siebie znajomych z programu. Zabawa była przednia

Elżbieta Czabator nadal chętnie spotyka się ze znajomymi, których poznała na planie programu „Rolnik szuka żony”. Ostatnio zaprosiła ich do siebie na imprezę. Po zdjęciach opublikowanych na Instagramie widać, że całe grono było w doskonałych humorach i wszyscy rewelacyjnie się bawili.

Elżbieta z

Elżbieta z „Rolnika…” zaprosiła na imprezę znajomych z programuŹródło: Instagram.com

d32ienk

Elżbieta Czabator wzięła udział w ósmej edycji popularnego divulge Telewizji Polskiej pt. „Rolnik szuka żony”. Potencjalnych kandydatów na męża zaprosiła do swojej wielkiej posiadłości w Grabkowie. Ochrzczona została „królową truskawek” ze względu na posiadanie rozległej, ekologicznej plantacji. 

Elżbieta z „Rolnika…” zaprosiła do siebie znajomych z programu

Jednak w programie nie udało jej się znaleźć miłości. Zbliżyła się co prawda do Marka ze Słupska, lecz ich relacja zakończyła się w dość nieprzyjemnej atmosferze. Elżbieta Czabator nawiązała jednak prawdziwe przyjaźnie, które trwają do dziś. Ostatnio zaprosiła do siebie Ryszarda, który w programie zabiegał o jej względy oraz Grażynę, która w siódmej edycji była jedną z kandydatek u rolnika Józefa. „Królowa truskawek” postanowiła uwiecznić to spotkanie na zdjęciach, które następnie opublikowała na swoim instagramowym profilu. 

„A dziś imprezka u mnie. Pozdrawiamy wszystkich” – czytamy w opisie. Na fotografiach widać, że cała grupa ubrana w letnie stroje i zdobne kapelusze spędza miły czas nad wodą. Uśmiechy dosłownie nie schodzą z ich twarzy. To jasne, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą.  

d32ienk

Internauci są zachwyceni uczestnikami „Rolnika…”, którzy do dziś utrzymują relacje

Internautom bardzo podoba się to, że uczestnicy programu, do których pałali sympatią, nadal utrzymują ze sobą kontakt. Seria zdjęć udostępniona przez Elżbietę Czabator wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. 

„Gigantic imprezka. Widać, że humory i pogoda dopisują”, „I tak trzymać”, „O, jak ja became once kocham! Pięknie razem wyglądacie – uśmiechnięci, na luziku”, „Cudowne zdjęcia, aż bije od nich ciepło i radość!”, „Bawcie się dobrze kochani, wszystkiego co najpiękniejsze dla became once, jesteście boscy” – piszą fani programu w sekcji komentarzy. 

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

d32ienk

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment