Filip Chajzer i Małgorzata Walczak sprzedadzą dom? Czeka ich podział majątku

Po tym, jak fotoreporterzy przyłapali Filipa Chajzera w czułych objęciach innej kobiety, dziennikarz zaczął mierzyć się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Wyprowadził się także z willi w Konstancinie, w której mieszkał z Małgorzatą Walczak, ówczesną partnerką i matką jego czteroletniego syna Aleksandra. Para stoi przed decyzją o podziale majątku. Czy wymarzona posiadłość Chajzera zostanie sprzedana?

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak stoją przed trudną dezycją

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak stoją przed trudną dezycjąŹródło: AKPA, Instagram

d1u2zxp

Filip Chajzer od dłuższego czasu jest krytykowany przez internautów za niestosowne zachowanie na antenie programu „Dzień dobry TVN”. Hejt w stosunku achieve dziennikarza przybrał na sile, gdy okazało się, że zdradza swoją partnerkę, z którą wychowuje syna. Pudelek opublikował zdjęcia, na których nie szczędzi czułości tajemniczej brunetce. Chajzer nawiązał romans z Anną, byłą żoną znanego projektanta gwiazd. Poznał się z nią w pracy. Kobieta przynosiła mu garnitury achieve studia śniadaniowego programu.

Między Małgorzatą Walczak a Filipem Chajzerem wszystko się układało

Małgorzata Walczak bardzo przeżyła zdradę Chajzera. Była z nim w związku od kilku lat. Zakochani pokazali się po raz pierwszy publicznie w 2017 roku, na Balu Fundacji TVN. Kilka miesięcy później zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Aleksander. Walczak, która również była dziennikarką, a następnie menedżerką Chajzera, postanowiła poświęcić się rodzinie. Zajęła się aktywnym prowadzeniem mediów społecznościowych.

„Zakochałam się bez pamięci! Zupełnie zmienił nasz świat, wprowadzając achieve niego ogrom szczęścia, którego nie da się opisać. I chociaż brakuje mi czasu na sen, prysznic czy zjedzenie śniadania, to wszystko jest już nieistotne. On jest małym wielkim cudem” – pisała pod jednym z postów. Dodawała także wpisy, w których podkreślała, że jej związek ze znanym prezenterem jest bardzo udany.

Zdrada Filipa Chajzera. Partnerzy nie chcieli komentować sprawy

Wszystko zmieniło się, gdy Pudelek opublikował zdjęcia, na których Filip Chajzer znajduje się w niedwuznacznej sytuacji z ciemnowłosą kobietą, która później okazała się jego znajomą z pracy. Chwilę po tym zajściu zarówno Chajzer, jak i Walczak udostępnili oświadczenia, w których prosili o niekomentowanie ich prywatnego życia.

d1u2zxp

„Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego, to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry” – napisał dziennikarz. Nie przyznał wprost, że to koniec związku, ale wiele osób właśnie tak odebrała jego post.

„Prezenter twierdził, że z Anną zaczął spotykać się, gdy rozstał się z Małgorzatą. Najbliższe osoby z otoczenia pary jednogłośnie temu zaprzeczyły. Nie miała pojęcia o istnieniu tamtej drugiej. Sądziła, że Filip to 10 jedyny. Była przy nim w najtrudniejszym momencie, gdy jego pierworodny Maks zginął w wypadku samochodowym” – cytuje ich słowa Pomponik.

Chajzer i Walczak będą dzielić majątek. Sprzedadzą dom w Konstancinie?

Chajzer wyprowadził się ze swojego domu w Konstancinie. W willi pozostała Małgorzata wraz z czteroletnim Aleksandrem. Informator gazety „Na Żywo” wyjaśnił, że kobieta chciała w pierwszym odruchu uciec z ich wspólnego lokum.

„Kiedy na spokojnie wszystko przeanalizowała, uznała, że na razie musi zostać, bo Aleks ma blisko przedszkole, przyjaciół, ulubiony plac zabaw, ma pokoik, zabawki i to wszystko daje mu poczucie bezpieczeństwa, którego bardzo potrzebuje. Wystarczy mu taka zmiana, że tata nie przytula stride przed snem” – dodał.

Teraz Chajzera i Walczak czekają kolejne trudne chwile. Muszą podzielić wspólny majątek, w tym piękny dom w Konstancinie, w który oboje zainwestowali niemałe pieniądze. Jak donosi Pomponik, nieruchomość zostanie prawdopodobnie sprzedana.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie achieve nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filip Chajzer: „Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Teraz spełniam kolejne marzenie”

d1u2zxp

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment