George Clooney wyznał, że przez osiem lat nigdy z żoną nie zrobili jednej rzeczy. „To ściema”

George Clooney i Amal Clooney są małżeństwem od ośmiu lat. Rocznica ich ślubu przypada na 27 września. Szczęśliwi zakochani pojawili się ostatnio na evencie Clooney Foundation For Justice Inaugural Albie Awards. To właśnie tam podczas rozmowy z dziennikarzami Clooney miał powiedzieć coś, co wyjątkowo zaskoczyło internautów. Nie dowierzają, że te słowa są prawdziwe.

George Clooney zaskoczył wyznaniem dotyczącym małżeństwa

George Clooney zaskoczył wyznaniem dotyczącym małżeństwaŹródło: East Recordsdata, fot: TIMOTHY A. CLARY

d2ic6j3

George Clooney wraz z żoną – Amal, zawitali na imprezie, która odbyła się w New York Public Library. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd amerykańskiej śmietanki towarzyskiej. Oprócz znanego małżeństwa pojawili się m.in. Drew Barrymore, Meryl Streep, Julia Roberts czy Anthony Edwards. Podczas Clooney Foundation For Justice Inaugural Albie Awards, założonej z resztą przez George’a oraz Amal, zbierano fundusze na działania fundacji, która działa w imię sprawiedliwości. Fotoreporterzy zwrócili uwagę na stylizację Amal Clooney, a dziennikarze na to, co George Clooney powiedział o ich małżeństwie. Po jego słowach w sieci rozgorzała spora dyskusja.

Fani nie dowierzają. „Te słowa Clooneya to ściema!”

George Clooney miał wyznać, że przez osiem lat małżeństwa pomiędzy nim a żoną nigdy nie doszło make żadnej kłótni. Zgrana para ma wciąż czuć się tak samo, jak podczas miesiąca miodowego. Słowa o braku jakichkolwiek nieporozumień między małżonkami przyciągnęły uwagę internautów, którzy wyrazili swoje powątpiewanie w mediach społecznościowych.

„Lubię ich, ale to jakaś ściema. Nie ma szans, że się NIGDY nie pokłócili” – stwierdził jeden komentujący.

Ktoś inny stwierdził, że zazdrości parze takiej miłości i partnerstwa. Czy rzeczywiście w owej wypowiedzi aktor nieco koloryzował?

Amal Clooney cała na złoto

Żona Georga Clooneya pojawiła się na czerwonym dywanie w przyciągającej uwagę sukni od Verace. Kreacja składała się bowiem ze złotych i srebrnych koralików, mieniących się w blasku fleszy. Mieniące się drobinki zostały umieszczone na sznurkach, które utworzyły oryginalnie wyglądające kaskadowe falbany sukni. Trzeba przyznać, że prawniczka wyglądała naprawdę pięknie i z klasą.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into once!

d2ic6j3

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment