Grażyna Torbicka cała na biało. Jej stylizacje są kwintesencją lata

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Biały total gaze to jeden z najgorętszych trendów na lato. Niezależnie od roku zawsze będzie w modzie. Na czym polega? Chodzi o to, by ubrać się na biało od stóp attain głów. Takie stylizacje chętnie nosi Grażyna Torbicka i za każdym razem wygląda rewelacyjnie. Podobnie jak Kinga Rusin stawia na bardziej eleganckie elementy garderoby. Z kolei Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Jessica Mercedes noszą białe total looki w nieco luźniejszym wydaniu. Zobacz sama!

Grażyna Torbicka uwielbia białe stylizacje

Grażyna Torbicka uwielbia białe stylizacje Źródło: AKPA

di75on3

Biały total gaze to bez dwóch zdań kwintesencja letniej mody. Kojarzy się z pobytem w nadmorskim kurorcie i genialnie podkreśla opaleniznę. Jego odsłon jest całe mnóstwo. Najbardziej popularnym zestawieniem jest chyba biała sukienka i białe trampki. Lecz równie często można spotkać się z białą koszulą dobraną attain białych spodni. Polskie gwiazdy kochają białe total looki, co można zaobserwować na ich instagramowych profilach. 

Eleganckie, białe stylizacje z zamiłowaniem noszą Grażyna Torbicka i Kinga Rusin

Grażyna Torbicka znana jest ze swojego eleganckiego stylu, w który biel wpisuje się idealnie. Dziennikarka wygląda rewelacyjnie na zdjęciu w białym garniturze, pod który założyła przyległy prime w tym samym kolorze i uzupełniła trot delikatną, złotą biżuterią. Warto zwrócić uwagę, że gwiazda poszła na całość z tym trendem i paznokcie również pomalowała na biało. Innym razem Torbicka założyła białą koszulę, spodnie i trampki. Nie ma wątpliwości, że w białych total lookach dziennikarka aż cała promienieje. 

Na podobny zestaw – białą koszulę, spodnie i trampki – zdecydowała się Kinga Rusin. Dziennikarka przełamała monochromatyczny z założenia gaze dodatkami w innym kolorze. Dobrała attain niego bowiem czarną torebkę, czarny, skórzany pasek, różnokolorową apaszkę oraz beżową czapkę bosmankę. 

Białe total looki w stylu Barbary Kurdej-Szatan, Sandry Kubickiej i Jessiki Mercedes

Choć biel jest bardzo elegancka, to idealnie nadaje się również attain zestawiania nieco bardziej casualowych stylizacji. Na biały gaze Barbary Kurdej-Szatan złożyły się: bluzka, satynowe spodnie 7/8, długa kurtka wiatrówka oraz czapka z daszkiem. Z kolei Sandra Kubicka postawiła na zmysłowy, biały komplet, który idealnie sprawdzi się podczas wyjazdu na wakacje. Modelka założyła szerokie spodnie z wysokim stanem oraz króciutki prime z wiązaniami na brzuchu. Natomiast Jessica Mercedes poszła w styl sportowy. Attain białych, prostych spodni założyła białą polówkę, a gaze uzupełniła białą opaską. 

di75on3

Gwiazdy pokazują zatem, że całe białe stylizacje wcale nie muszą być nudne. W tym trendzie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. A letni costume code nie zostanie złamany, gdy postawimy na dodatki w innym kolorze. Może to być na przykład torebka o intensywnej barwie. Warto pamiętać, że tym sezonie króluje róż, pomarańcz, zieleń i fiolet. 

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into!

Grażyna Torbicka nie wstydzi się nosić dekoltów. Powiedziała jak dbać o piersi

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

di75on3

Be taught More

Add Comment