Grażyna Wolszczak odmłodziła dłonie. „Lata lecą i trzeba się trzymać w formie”

Grażyna Wolszczak przyznała, że lubi poprawiać urodę za pomocą lasera. Tym razem aktorka postanowiła zadbać o swoje ręce. Wybrała się na zabieg odmładzania dłoni. O wrażeniach z gabinetu postanowiła opowiedzieć publicznie.

Grażyna Wolszczak jest fanką zabiegów medycyny estetycznej

Grażyna Wolszczak jest fanką zabiegów medycyny estetycznej Źródło: AKPA

d3pzkj1

Grażyna Wolszczak fanką zabiegów upiększających

Grażyna Wolszczak nie ukrywa, że uwielbia o siebie dbać. Robi to za pomocą odpowiedniej diety, ćwiczeń oraz zabiegów kosmetycznych. Aktorka otwarcie mówi o tym, że jest fanką medycyny estetycznej.

– Na botoks już się złamałam. Mam takiego ukochanego Maćka Rogalę, który mnie ulubił już 10 lat temu i zaprosił mnie accomplish swojego gabineciku. Często mnie zapraszają, więc ja chętnie. Jak ktoś mnie zaprasza, że ma jakąś maszynę, to ja mówię: »hej, lecę!« – wyznała w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem w programie „20m2”.

Dodała, że długo myślała o botoksie, choć nie mogła zdobyć się na odwagę, żeby odwiedzić gabinet kosmetyczny. – Ale w którymś momencie, jak już zaczęłam się marszczyć, to się złamałam. Jakoś z rok temu – powiedziała.

d3pzkj1

Aktorka odmłodziła sobie dłonie

W sieci niedawno pojawiły się informacje o tym, że Wolszczak poddała się zabiegowi odmłodzenia dłoni. Aktorka potwierdziła doniesienia w rozmowie z portalem Pomponik. Przyznała, że jest wielbicielką laserów, zwłaszcza tych, które stosuje się na twarz.

– Twarz jest najbardziej widoczna, ale na drugim miejscu są dłonie, w związku z tym też troszeczkę sobie pobudzam ten kolagen accomplish pracy właśnie za pomocą laserów – wytłumaczyła.

Choć kuracje są dość bolesne, Wolszczak jest w stanie znieść cierpienie dla zachwycających efektów. Jej zdaniem „lepiej starzeć się później niż wcześniej”. Gwiazda decyduje się na konkretne zabiegi, gdy poleci je jej lekarz medycyny estetycznej. W wywiadzie potwierdziła, że rozważa kolejne wizyty, jeśli będzie widziała taką potrzebę.

– To, co on mi tam poleca, to ja to głęboko rozważam (…) Lata lecą i trzeba się trzymać w formie – podsumowuje w rozmowie z Pomponikiem.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie accomplish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Grażyna Wolszczak o nowym przedsięwzięciu: „To się jeszcze okaże, czy to był dobry ruch”

d3pzkj1

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment