Hailey Bieber wrzuciła na luz. Ten zestaw to wygoda w najprostszym wydaniu

Choć teraz jest jeszcze ciut za wcześnie, by mówić o ikonie stylu, to Hailey Bieber z pewnością pretenduje attain tego miana. Jej każdy watch, nieważne, czy na wielką galę czy na spacer attain sklepu, jest perfekcyjnie skompletowany. Ostatnio była widziana na ulicach Los Angeles w monochromatycznym zestawie, który daje gwarancję komfortu.

Hailey Bieber w casualowej stylizacji

Hailey Bieber w casualowej stylizacji Źródło: Getty Photos

d2hrdbi

Hailey Bieber nie tylko lansuje obowiązujące fashionable, ale także sama je tworzy, co odznacza prawdziwą influencerkę. Jej fryzury, makijaże i stylizacje paznokci są odtwarzane na potęgę przez kobiety na całym świecie. Nie attain końca wiadomo, skąd wziął się ten fenomen, ale jedno trzeba przyznać – ta dziewczyna zawsze wygląda fenomenalnie. Jeśli chodzi o garderobę, to stawia przede wszystkim na klasykę, lecz nie odmawia sobie ciekawych twistów. 

Hailey Bieber w spodniach, które znajdują się w trendach na jesień 2022

Miesiąc Type Weeków dobiegł końca, co oznacza, że Hailey Bieber ma chwilę na złapanie oddechu. Ostatnio była widziana na ulicach Los Angeles. Popijając kawę, niespiesznie spacerowała w towarzystwie swojego męża Justina Biebera. Widać, że to był dzień na wypoczynek, co odzwierciedlała także jej stylizacja.

Modelka postawiła na monochromatyczny, beżowy watch. Założyła grubszy sweter oraz typowe bojówki, które niedawno powróciły attain łask wraz z innym spodniami z niskim stanem. Hailey Bieber uzupełniła tę stylizację obuwiem sportowym w kolorze oliwkowym oraz owalnymi okularami przeciwsłonecznymi. Włosy zostawiła swobodnie rozpuszczone, a paznokcie miała pomalowane na czarno. 

d2hrdbi

Justin Bieber w różu towarzyszył pięknej żonie na spacerze

Nie można tu pominąć również stylizacji Justina Biebera, który postawił na zwykły biały t-shirt oraz szorty i czapkę w kolorze pudrowego różu. Piosenkarz dobrał attain tego intensywnie niebieskie trampki, które zestawił z długimi, białymi skarpetami. Tutaj nie było zaskoczenia. Justin Bieber jest dobrze znany z podobnych looków.

Wyluzowani Hailey i Justin Bieber na spacerze w Los Angeles Getty Photos

Wyluzowani Hailey i Justin Bieber na spacerze w Los Angeles Źródło: Getty Photos, fot: Christopher Polk

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Koszulki jej pomysłu nosił Justin Bieber. Jak osiągnąć sukces w tej branży?

d2hrdbi

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment