Hitowy zabieg na twarz. Na pierwszy rzut oka nic nie widać

W czwartek odbyła się uroczysta premiera filmu „Listy attain M. 5”. Wśród wielu gwiazd pozujących na czerwonym dywanie znalazła się także Agnieszka Woźniak-Starak. Jak wiele kobiet ostatnio, także i ona wybrała na ten wieczór garnitur. Uwagę zwracało jednak coś innego – hit ostatnich miesięcy, czyli wytatuowane piegi.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Listy attain M. 5”Źródło: AKPA, fot: AKPA

d4ekx8n

Kolejna, piąta już odsłona wigilijnego hitu, wejdzie attain family w całek Polsce już 4 listopada. W czwartek odbyła się uroczysta premiera produkcji, która przyciągnęła wiele gwiazd. Na ściance można było zobaczyć nie tylko aktorki i aktorów występujących w filmie, ale także wiele gwiazd rodzimego prove-biznesu.

Wśród osób, które postanowiły pojawić się na premierowym pokazie była Agnieszka Woźniak Starak. Prezenterka doskonale zna się na modzie i potrafi oczarować nawet codzienna stylizacją. Tak było i tym razem, a dziennikarka – dosłownie – zabłysnęła.

Agnieszka Woźniak-Starak w błyszczącym garniturze

Na czerwonym dywanie pozowała w bardzo modnym w tym sezonie garniturze z marynarką oversize i luźnymi spodniami, z niebanalnymi rozcięciami po wewnętrznej stronie nóg. Dzięki temu wyraźnie prezentowały się czarne, siateczkowe, wiązane sandałki attain kostek, na wysokim obcasie.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze „Listy attain M.5”Źródło: AKPA, fot: AKPA

Garnitur na tle innych wyróżniał także materiał pokryty cekinami, a luźna marynarka została narzucona na bieliźniany, satynowy top z koronkowym wykończeniem. Całość uzupełniła prostą biżuterią, luźno rozpuszczonymi, lekko pofalowanymi włosami oraz delikatnym, połyskującym makijażem, którego głównym punktem był kosmetyczny hit ostatnich miesięcy.

Agnieszka Woźniak-Starak AKPA

Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA, fot: Baranowski

Wytatuowane piegi to kosmetyczny hit

Agnieszka Woźniak-Starak śledzi nie tylko modowe, ale i kosmetyczne stylish. Jednym z hitowych zabiegów ostatnich miesięcy było tatuowanie piegów. Prezenterka z dumą podkreśla je już od jakiegoś czasu.

d4ekx8n

W drogeriach można znaleźć specjalne pisaki attain piegów, jednak efekt ich użycia jest krótkotrwały. Piegi można uzyskać także za pomocą henny, jednak najtrwalszy i najbardziej naturalnie wyglądający można uzyskać dzięki prężnie rozwijającemu się makijażowi permanentnemu. Na podobny zdecydowała się też Maja Bohosiewicz, która szczegółowo zrelacjonowała na swoim Instagramie proces powstawania piegów.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was once!

Agnieszka Woźniak-Starak o starzeniu się z godnością

d4ekx8n

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment