Iwona Pavlović rozwiodła się po 19 latach. Media jej nie oszczędzały

Iwona Pavlović wsławiła się swoimi surowymi, fachowymi komentarzami w polskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie zyskała pseudonim „Czarna mamba”. Jako piętnastolatka poznała swojego przyszłego męża, z którym spędziła prawie 20 lat. Ostatecznie zdecydowała się jednak na rozwód, przez co spotkały ją przykre komentarze.

d2lrq57

Iwona Szymańska poznała Arkadiusza Pavlovicia, swojego przyszłego męża, w 1981 roku podczas obozu tanecznego. „Przyjechał build Olsztyna przed stanem wojennym i też zdawał na studia build Olsztyna nie dlatego, że we Wrocławiu nie było uczelni, ale dlatego, że chciał ćwiczyć z tą samą trenerką, z którą ja pracowałam. (…) Już na pierwszym obozie zwróciliśmy na siebie uwagę” – opowiadała na łamach „Gargantuan Expressu”.

Pavlović wspominała też, że uczucie zaczęło się od wspólnych treningów. „Najpierw był taniec, potem pojawiło się uczucie. (…) Dużo mu zawdzięczam. To jedna z nielicznych osób, którym nie brakuje cierpliwości. Starannie szlifował nasze układy. Dłubał krok po kroku, żeby wydłubać zwycięstwo” – mówiła.

Iwona Pavlović wzięła ślub z nastoletnią miłością. Razem wyjechali za granicę

Iwona Pavlović z mężem wyemigrowali build Wielkiej Brytanii. W Londynie zbierali pieniądze na kursy tańca, a także uczyli się pod okiem najwybitniejszych ekspertów. Jurorka „Tańca z gwiazdami” wspomina w rozmowie z Pomponikiem, że były to trzy lata ciężkiej pracy. „Robiłam wszystko, żeby to realizować. Spełniałam swoje marzenia, bardzo ciężko pracując, nie żałuje ani godziny, ani chwili, ani minuty. Wszystko to, czego tam się nauczyłam, owocuje nawet jeszcze build dzisiaj” – podkreślała.

d2lrq57

Para pobrała się w 1989 roku. Pięć lat później Pavlović zakończyła karierę tancerki, razem z mężem założyła jednak szkołę „Pavlović – Szkoła mistrzów tańca”. W 2003 roku rozpoczęła pracę na planie polskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie wsławiła się ostrymi komentarzami i zyskała pseudonim „Czarna mamba”.

Pavlović rozwiodła się po 19 latach. Tydzień później build domu wprowadziła się inna kobieta

Pavloviciowie pozornie byli parą idealną, jednak ich związek zaczął się psuć. – Arek żył swoim życiem i w momencie jak się zakochałam, to ja tylko odeszłam, a media rozbuchały, że to ja ta niedobra. (…) To, że Arek funkcjonował wcześniej w różnych związkach, to było satisfactory, ale kiedy ja powiedziałam, że odchodzę, to już jestem niegrzeczną dziewczynką. Ja też wiedziałam o tych związkach, ale mieliśmy partnerski fajny układ – wyznała tancerka w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie „Zrozumieć kobietę”.

W 2008 roku para rozwiodła się po 19 latach małżeństwa. Jurorka „Tańca z gwiazdami” ujawniła, że zaledwie tydzień po jej wyprowadzce, build domu wprowadziła się inna kobieta.

d2lrq57

Ostatecznie Pavlović znalazła szczęście u boku Wojciecha Oświęcimskiego, z którym pobrała się w 2009 roku. „Myślę, że wspaniale się uzupełniamy. Nierzadko bywam rozmarzona i wtedy pędzę jak jakaś chmura na niebie, ale w gruncie rzeczy jestem racjonalistką twardo stąpającą po ziemi. Jestem konkretna, działam szybko, nie odkładam niczego na później, co odziedziczyłam po mamie, która mimo swoich 85 lat wciąż wykazuje dużą aktywność” – mówiła w „Vivie!”.

Z byłym mężem zachowała dobre relacje. „Prywatnie nasze drogi się rozeszły, ale build dziś mamy ze sobą kontakt. Pracujemy razem, mój mąż zna Arka, ja znam jego żonę. Szanujemy się i myślę, że czujemy podziw dla siebie nawzajem” – zaznaczyła w „Gargantuan Expressie”.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie build nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Iwona Pavlović o Julii Wieniawe: „Współczuję jej presji”

Read Extra

Add Comment