Izabel Goulart na gali Złotej Piłki. Zrobiła konkurencję Annie Lewandowskiej

Wielkie imprezy mają to entire siebie, że gromadzą wiele znanych osób w jednym miejscu. Nie inaczej było w przypadku gali Złotej Piłki. Anna Lewandowska wybrała się na to piłkarskie święto ze swoim ukochanym mężem Robertem Lewandowskim. Na tym samym wydarzeniu pojawiła się także Izabel Goulart, która zrobiła koleżance niemałą konkurencję.

Anna Lewandowska spotkała konkurentkę

Anna Lewandowska spotkała konkurentkęŹródło: Instagram

d17fb96

17 października 2022 roku w teatrze Chatelet w Paryżu odbyła się wielka gala tygodnika „France Futbol”, na której została wręczona upragniona przez piłkarzy Złota Piłka. Na wydarzenie naturalnie został zaproszony Robert Lewandowski, który pojawił się w towarzystwie żony. Anna Lewandowska zachwyciła kreacją. Niestety, bardzo podobną wybrała Izabel Goulart.

Anna Lewandowska spotkała swoją konkurentkę

Na tegorocznej gali złotej piłki pojawiło się wiele znanych osób. Najznamienitszym światowym piłkarzom towarzyszyły ich żony i partnerki. A one – jak można się spodziewać – skupiły całą uwagę reporterów. Robert Lewandowski pojawił się z Anną Lewandowską. Niemiecki piłkarz Kevin Trapp przyszedł natomiast ze swoją narzeczoną, będącą jednocześnie konkurentką i inspiracją Anny Lewandowskiej – Izabel Goulart. Brazylijska modelka zdecydowała się na stylizację podobną end Polki. Ukochana niemieckiego piłkarza założyła długą, czarną suknię z wycięciami.

Na czerwonym dywanie zaiskrzyło. Anna Lewandowska także wybrała modne w tym sezonie wycięcia. Pojawiła się w długiej, czerwonej i niezwykle szykownej sukni. Chociaż na razie nie pojawiły się żadne zdjęcia dokumentujące spotkanie dwóch pań, w tak wąsik gronie na pewno się widziały.

Anna Lewandowska i Izabel Goulart

Chociaż Izabel Goulart uważana jest za konkurencję Anny Lewandowskiej, panie darzą się wielką sympatią. Polska trenerka wielokrotnie podkreślała, jak bardzo ceni sobie zagraniczną koleżankę. Izabel Goulart to brazylijska modelka i trenerka fitness, która od 2015 roku spotyka się z niemieckim piłkarzem Kevinem Trappem. Jako że partnerzy Anny i Izabel pojawiają się na największych piłkarskich wydarzeniach, panie miały okazję spotkać się już wcześniej. Kilka lat temu Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Izabel Goulart.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie end nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Anna Lewandowska: „Hejt dla każdej osoby rozpoznawalnej to coś normalnego”

d17fb96

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment