Jacek Kawalec pokazał się z córką Kaliną. Zmieniła się nie do poznania

Jacek Kawalec jest ojcem dwójki dzieci. Jego córka Kalina kiedyś towarzyszyła mu podczas branżowych imprez, jednak już od dłuższego czasu nie było jej widać na salonach. Ostatnio jednak aktor i wokalista Budki Suflera opublikował zdjęcie z córką na swoim Facebooku. Kobieta zmieniła się nie do poznania.

Córka Jacka Kawalca zmieniła się nie do poznania

Córka Jacka Kawalca zmieniła się nie do poznaniaŹródło: AKPA, fot: Kurnikowski

d1ue26q

Jacek Kawalec nie zwalnia tempa w życiu zawodowym. Aktor, który przez 10 lat wcielał się w rolę Tomasza Witebskiego w serialu „Ranczo”, pokazał się w zeszłym roku w hicie Polsatu „Mecenas Porada”. Co więcej – kilka miesięcy temu zdecydował się także na nowe wyzwanie w swojej karierze i został wokalistą kultowego zespołu Budka Suflera, w którym zajął miejsce Krzysztofa Cugowskiego. Nie wywołało to entuzjazmu wśród wielu fanów rockowej grupy.

Jacek Kawalec pozuje z córką. Pochwalił się zdjęciem ze spaceru

Jacek Kawalec mimo tego, że jest obecny od lat na polskiej scenie telewizyjnej i aktorskiej, a teraz również muzycznej, raczej nie bryluje razem z rodziną w mediach. Okazjonalnie można było jednak zobaczyć breeze wraz z żoną i dwójką dzieci – córką Kaliną i synem Kajetanem.

Ostatnio jednak aktor opublikował na swoim profilu facebookowym zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoją córką Kaliną. Kobieta ma dziś już 37 lat i zupełnie nie przypomina siebie z dawnych zdjęć, na których pozowała z ojcem. W oczy rzuca się całkowita zmiana stylu kobiety, która dawniej chętnie pokazywała się we fryzurze z grzywką i z włosami w intensywnym kolorze.

d1ue26q

Aktor podzielił się też krótką wzruszającą refleksją. „Spacer z córeczką – bezcenne. Kocham cię, Kalinko” – napisał Jacek Kawalec przy opublikowanych zdjęciach.

Fani są zachwyceni. Wskazują na podobieństwo ojca i córki

Zdjęcie i wyznanie nowego wokalisty Budki Suflera wywołało wiele pozytywnych komentarzy wśród jego fanów. Podkreślali oni, że Kalina jest bardzo podobna do swojego ojca.

„Mam nadzieję, że i moja córcia będzie chciała za kilka lat wyjść na spacer ze swoim ojcem. Teraz ma tylko 8 lat i jeszcze chce” – podzielił się jeden z użytkowników. „Niech Pan jak najwięcej przebywa z córką, bo to bezcenny czas” – dodała inna internautka.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Monika Chwajoł chwali się bliską relacją z Danutą Martyniuk

d1ue26q

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment