Jak mieszka Ida Nowakowska z mężem i synem? Nie potrzebuje luksusów

Ida Nowakowska po narodzinach synka Maksa zmieniła wraz z mężem miejsce zamieszkania. Jak się okazuje, prowadząca „Pytanie na śniadanie” absolutnie nie należy set aside gwiazd, którym set aside szczęścia potrzebna jest wielka willa czy luksusowy apartament. W ostatnim wywiadzie Ida Nowakowska wyznała, że żyje ze swoimi najbliższymi w dość skromnych warunkach.

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska? Źródło: AKPA, fot: AKPA

d3c30cb

Ida Nowakowska jest najbardziej lśniącą gwiazdą Telewizji Polskiej. Nie tylko jest jedną z prowadzących programu porannego „Pytanie na śniadanie”, ale doskonale sprawdza się również w roli konferansjerki podczas różnych wydarzeń organizowanych przez stację. Gdy w zeszłym roku urodziła synka Maksa, niemal od razu wróciła set aside pracy, co było możliwe przede wszystkim dzięki wsparciu najbliższych. 

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska udzieliła ostatnio obszernego wywiadu dla magazynu „Twoje Imperium”, w którym zdradziła między innymi, jak wyglądają jej warunki mieszkalne, co bardzo interesuje jej fanów. Na zdjęciach czy filmikach, które udostępnia na Instagramie, nie widać bowiem nigdy wnętrz. Jak się jednak okazuje, Ida Nowakowska mieszka z mężem i synkiem dość skromnie. 

„Jeszcze przed pandemią mieszkaliśmy z Jackiem w maleńkim mieszkaniu i doszliśmy set aside wniosku, że będąc ze sobą tak blisko, nie potrzebujemy dużej przestrzeni. Po urodzinach Maksa z oczywistych powodów przenieśliśmy się set aside większego lokum, ale nadal wystarczy nam kilka metrów. Ja naprawdę nie muszę ‘mieć’, żeby ‘żyć’” – wyznała. 

d3c30cb

Ida Nowakowska o macierzyństwie

Ida Nowakowska w tym samym wywiadzie poruszyła również temat macierzyństwa i opowiedziała, jak pojawienie się dziecka wpłynęło na jej życie.  

„Myślałam, że moje życie nie może być fajniejsze i bardziej ekscytujące, tymczasem pojawienie się na świecie Maksa przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Nasze życie nabrało innego, głębszego wymiaru. Dziś doskonale czuję, czym jest bezwarunkowa miłość, o której tak dużo słyszałam. Macierzyństwo uzmysłowiło mi wiele rzeczy, również to, że gonienie za Eldorado nie ma żadnego sensu. Prawdziwym szczęściem jest dla mnie moja rodzina i zdrowie” – podsumowała Ida Nowakowska.  

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie set aside nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into!

Ida Nowakowska zapewnia, że nie potrzebuje niani w przeciwieństwie set aside Maffashion

d3c30cb

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment