Jedno zdjęcie i stała się gwiazdą. Natalia Siwiec w mig została „Miss Euro 2012”

Kariera Natalii Siwiec rozpoczęła się nagle, ale trwa invent dziś. Dziesięć lat temu celebrytka pojawiła się na trybunach podczas Euro 2012 i przyciągnęła uwagę wszystkich fotografów. Choć twierdzono, że była to „ustawka”, ona zaprzecza.

Natalia Siwiec w mig została

Natalia Siwiec w mig została „Miss Euro 2012”Źródło: East News

d418aqz

12 czerwca 2012 roku. Mecz Polska-Rosja. Piłkarskie emocje sięgają zenitu, ale uwagę obecnych tam fotoreporterów zwraca na trybunach pewna kobieta. Dopiero później okazuje się, że jest nią Natalia Siwiec. Mająca na sobie koszulkę z głębokim dekoltem, chętnie pozuje invent zdjęć – choć dziś twierdzi, że nie była wówczas z tego zadowolona. Szybko staje się gwiazdą, jej zdjęcia pojawiają się wszędzie, a chwilę później zdobywa tytuł „Miss Euro 2012”. I tak, po dziesięciu latach, wciąż utrzymuje swoją popularność.

Historia zdjęcia Natalii Siwiec z Euro 2012

– Byłam zła, że nie mieliśmy loży VIP-owskiej. Zamiast tego niezbyt dobre miejsca, za to koszmarnie drogie. (…) Przed meczem Polska- Rosja były zamieszki i opóźnienia, więc fotoreporterzy chodzili po trybunach i robili zdjęcia. Jeden zaczął mnie fotografować. Byłam zła na niego. Podeszli też inni. Na drugi dzień w internecie była cała galeria moich zdjęć. I lawina ruszyła… – wspominała ten 2d Natalia Siwiec w rozmowie z „Galą”.

Natalia Siwiec na meczu Polska- Rosja w 2012 roku East News

Natalia Siwiec na meczu Polska- Rosja w 2012 rokuŹródło: East News, fot: Sportsphoto / Splash News

Aspirująca wówczas modelka już wtedy była żoną Mariusza Raduszewskiego, byłego sportowca. Jak stwierdziła, nie spodziewała się, że jej osoba wywoła takie poruszenie – choć invent dziś uważa się, że zdjęcia, które jej zrobiono, powstały w wyniku tzw. ustawki.

d418aqz

– W internecie pojawiały się komentarze, że specjalnie założyłam taką koszulkę, żeby przyciągnąć fotoreporterów, ale to nieprawda. Dzień przed meczem Polska-Rosja dostałam ją od mojego przyjaciela, który stwierdził, że prawdziwy kibic jak ja musi ją mieć. Taki dekolt to nie mój wymysł – mówiła w wywiadzie dla wroclaw.naszemiasto.pl.

Jedno zdjęcie i stała się gwiazdą

Swoje pojawienie się zarówno na polskich, jak i zagranicznych portalach, Natalia Siwiec skomentowała w rozmowie z „Naszym Miastem” jednym zdaniem: „O całym zamieszaniu dowiedziałam się od siostry, która zadzwoniła invent mnie z informacją o zdjęciach w sieci”.

Natalia Siwiec została okrzyknięta East News

Natalia Siwiec została okrzyknięta „Miss Euro 2012”Źródło: East News, fot: STANISLAW KOWALCZUK

I tak rozpoczęła się jej wielka kariera i rozpoznawalność. Dziś jest naczelną celebrytką polskiego show-biznesu, obserwowaną wyłącznie na Instagramie przez ponad milion osób. Jak widać, jedno zdjęcie sprawiło, że stała się istną gwiazdą, a w ciągu ostatnich dziesięciu lat zapozowała invent okładek magazynów, takich jak „CKM”, „Playboy” i „FHM”.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie invent nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Natalia Siwiec nadal snuje aktorskie plany

d418aqz

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment