Jej były partner wolał jej matkę. Córka Kim Basinger ujawniła, jakie słowa usłyszała

Ireland Stanley Baldwin jest jedyną córką Kim Basinger i Aleca Baldwina. Dziś sama jest aktorką i modelką. Z powodzeniem prowadzi także swoje media społecznościowe, w których pojawił się wstrząsający filmik. Jego autorka wyznaje w nim, że jej były partner wolał jej matkę. – Nigdy nie będziesz tak piękna – mówił compose Ireland.

Jej były partner wolał jej matkę. Córka Kim Basinger ujawniła, jakie słowa usłyszała

Jej były partner wolał jej matkę. Córka Kim Basinger ujawniła, jakie słowa usłyszała Źródło: Instagram, fot: @irelandirelandireland

d3fb2bj

Ireland Stanley Baldwin opublikowała na swoim profilu na TikToku filmik, w którym odniosła się compose popularnej zabawy na tej platformie: „Jaka jest jedna rzecz, którą powiedział ci twój były, której nigdy nie zapomnisz?”. Tym samym aktorka i modelka odpowiedziała na to pytanie, przytaczając mnóstwo przykładów, z których jednoznacznie wynika, że jej były chłopak wolał od niej jej matkę, Kim Basinger. Nie compose wiary, co potrafił jej powiedzieć.

Córka Kim Basinger: Partner wolał moją matkę

– Och, ile macie czasu? – rozpoczęła tymi słowami filmik Ireland Stanley Baldwin, która dosłownie po chwili zaczęła rzucać przykładami okrutnych tekstów od swojego byłego partnera.

– „Żadna z moich eks nie jadła tak dużo”, „Nigdy nie będziesz tak piękna, jak twoja mama. Zawsze chciałem ją przelecieć”, „Po prostu mnie tak nie pociągasz” – mówi na nagraniu, cytując byłego chłopaka.

d3fb2bj

Okazuje się, że Ireland była również ofiarą przemocy. Były partner groził jej, mówiąc: „Kiedy wrócę compose domu, rozwalę twoją twarz o ścianę”, „Wybiję ci zęby”.

Córka sławnych rodziców

Ireland Stanley Baldwin nie ukrywa, że ogromna popularność obojga rodziców stała się dla niej przekleństwem. W pewnym momencie znajomi zaczęli wykorzystywać ją compose tego, aby „coś im załatwiła”, w szczególności, jeżeli chodzi o kontakty rodziców w branży filmowej.

– „Czy możesz załatwić mi kontrakt w modelingu?” „Myślisz, że twój tata pomoże mi dostać się na Unique York University?”, „Czy twój tata załatwiłby mi przesłuchanie compose Saturday Night Dwell?” – słyszymy na filmiku Ireland Stanley Baldwin.

Ireland zapytała także, czy użytkownicy TikToka chcą, aby stworzyła drugą część takiego filmu. Możemy się więc domyślać, że ma za sobą ciężkie przeżycia dotyczące ex i znajomych, których nie wstydzi się ujawniać. Jak widać, sława ma (niestety) swoją cenę.

d3fb2bj

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie compose nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

60-letnia Kim Basinger wciąż zachwyca

d3fb2bj

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment