Jej syn rośnie w zaskakującym tempie. Nie do wiary, ile ma miesięcy

Mówi się, że każde dziecko rośnie w swoim tempie. Co jednak w momencie, kiedy rozwija się zbyt szybko? Takie wątpliwości ma jedna z użytkowniczek TikToka, która podzieliła się z internautami swoim zmartwieniem. Jej czteromiesięczny syn jest tak duży, że nosi ubrania dla 1,5-rocznego dziecka.

Jej syn rośnie w zaskakującym tempie

Jej syn rośnie w zaskakującym tempieŹródło: TikTok

d3luu48

Tempo rozwoju dzieci stanowi bardzo szeroki temat, który jest omawiany zarówno przez lekarzy, jak i rodziców. Wielu z nich korzysta z ogólnej wiedzy i właśnie na jej podstawie ustala, czy dziecko rozwija się w prawidłowym tempie, czy może za wolno lub za szybko. Jedna z użytkowniczek TikToka ma pewne obawy, co do tego, czy jej syn nie jest za duży, jak na swój „wiek”. Czteromiesięczne niemowlę nosi ubrania dla 1,5-rocznego dziecka.

Jej syn rośnie w zaskakującym tempie

Tiktokerka „mama Jewel” jest mamą czteromiesięcznego dziecka. Na swoim profilu na platformie podzieliła się filmikiem, na którym trzyma swojego synka. I nie jest to zwykły filmik z „pociechą”, ponieważ kobieta chciała pokazać, że jej dziecko jest naprawdę duże.

– Zawsze, gdy próbowałam komuś powiedzieć, że mój czteromiesięczny synek jest naprawdę duży, odpowiadano mi: Tak, dzieci rosną tak szybko, że nim się obejrzysz, będzie miał roczek – powiedziała „mama Jewel” na filmiku na TikToku.

d3luu48

– Odpowiadałam: Nie, myślę, że nie rozumiesz, o co mi chodzi. Moje czteromiesięczne dziecko jest ogromne – słyszymy dalej.

Na nagraniu rzeczywiście widać, że chłopiec jest spory. Jak się okazuje czteromiesięczny maluch nosi już ubrania przeznaczone dla 1,5-rocznego dziecka. To martwi jego mamę, która poprosiła o pomoc internautów.

– Widzicie to ubranko? Widzicie to piękne, słodkie ubranko? Chcę, żebyście wiedzieli, że jest szyte na 18-miesięczne dziecko. On ma aktualnie cztery miesiące – mówiła kobieta.

d3luu48

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyjątkowo duże dziecko przyszło na świat w Świętochłowicach

„To niepokojące”

Jak wiadomo, wśród użytkowników i użytkowniczek TikToka znajdują się osoby, które są rodzicami. W komentarzach nie brakuje ich wsparcia oraz porad, co mogłaby zrobić w tym momencie „mama Jewel”. Wielu z nich podkreśla, że powinna udać się do lekarzy.

„To absolutnie nie musi być nic złego, ale dla pewności warto zasięgnąć opinii kilku lekarzy”, „Lepiej idź z nim do lekarza. To niepokojące”, „Czy sprawdzano mu kiedyś przysadkę mózgową?”, „Mój syn też był taki duży, spokojnie” – czytamy w komentarzach.

d3luu48

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

d3luu48

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment