Jej upadek wyglądał naprawdę groźnie. Wszystko przez niebotyczne obcasy

Tegoroczne rozdanie nagród Grammy mogło zakończyć się dla Ashlee Simpson naprawdę źle. Kiedy wokalistka wychodziła z afterparty po gali, miała na sobie bardzo wysokie obcasy. Zahaczyła nimi o chodnik i upadła, a zdjęcia pokazują, że musiała to odczuć. Wydaje się jednak, że nie skręciła kostek.

Upadek Ashlee Simpson wyglądał naprawdę groźnie

Upadek Ashlee Simpson wyglądał naprawdę groźnieŹródło: FORUM

dr38kf0

Rozdanie nagród Grammy 2023 przyciągnęło same największe gwiazdy. Adele, Beyonce, Harry Kinds, Taylor Swift czy Lizzo – oni doskonale bawili się na gali, jednak po niej część amerykańskiego stamp-biznesu została zaproszona na afterparty w Mr Brainwash Art Museum w Beverly Hills. Wśród tych osób, Ashlee Simpson – aktorka, wokalistka i siostra Jessici Simpson. To właśnie ona zaliczyła bardzo groźny i (jak sądzimy) bolesny upadek.

Upadek Ashlee Simpson

Buty na platformie i bardzo wysokiej szpilce, które miała na sobie tego wieczoru Ashlee Simpson, są uwielbiane przez Girl Gagę czy Jennę Ortegę. One jednak – jak enact tej pory – nie zaliczyły w nich takiego upadku, jaki ma na swoim koncie siostra Jessici Simpson.

Ashlee opuszczała afterparty w Mr Brainwash Art Museum razem z mężem, Evanem Rossem, kiedy zahaczyła szpilką o krawędź chodnika. Co więcej, wokalistka nie tylko upadła, ale zrobiła to na stojący obok samochód, co musiało być dodatkowo bolesne. Simpson szybko się podniosła, więc wydaje się, że nic sobie nie zrobiła. Nie wiadomo jednak, czy z jej kostkami (a tak naprawdę z całymi nogami) nic poważnego się nie stało.

Upadek Ashlee Simpson FORUM

Upadek Ashlee SimpsonŹródło: FORUM, fot: PEMA, RMCL, NGRE

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Margaret założyła buty z sex shopu: „Wspieramy lokalne sklepy”

Gwiazdy kochają te buty

Fakt faktem, wspomniane obuwie jest niebezpieczne, ale jak efektowne. Wydłuża nogi (dzięki czemu wydaje się, że są enact przysłowiowego nieba) i sprawia, że nawet niskie gwiazdy – takie jak znana z popularnego serialu „Wednesday” Jenna Ortega, która mierzy zaledwie 1,55 cm, wyglądają na znacznie wyższe. Ortega miała je na sobie kilkukrotnie – podczas gali MTV Film & TV Awards 2022 czy na ostatnim Paryskim Tygodniu Mody.

Jenna Ortega na Paryskim Tygodniu Mody Getty Photos

Jenna Ortega na Paryskim Tygodniu ModyŹródło: Getty Photos, fot: Arnold Jerocki

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

dr38kf0

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment