Jest mamą dwójki dzieci. Pokazała mieszkanie i mierzy się z hejtem

tiktok

Dzisiaj, 18-06-2022 16: 45

Nirvana-Paris mieszka w Wielkiej Brytanii i na co dzień zajmuje się wychowaniem dwójki dzieci. Kobieta korzysta z TikToka, gdzie czasem pokazuje nagrania z wnętrza swojego mieszkania. Widzowie mocno uczepili się pewnego szczegółu, z czego wywiązała się dyskusja.

Kobieta zmierzyła się z hejtem po tym, jak pokazała swoje mieszkanie

Kobieta zmierzyła się z hejtem po tym, jak pokazała swoje mieszkanie Źródło: TikTok, fot: Nirvana-Paris

d408com

Pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii pokazała na TikToku, jak wygląda jej dom. Kobieta mieszka w jednopokojowym mieszkaniu, a jej rodzina liczy cztery osoby, co sprawia, że wszyscy żyją na dość małej przestrzeni. Na jednym z nagrań Nirvany można było zauważyć fragment kuchni oraz biegające po pomieszczeniu dzieci. To wystarczyło, aby w komentarzach wylało się morze hejtu. Użytkowniczka popularnej aplikacji odpowiedziała na zarzuty.

„Sprzątaj swój dom, jest paskudny!”

Internauci zarzucili kobiecie, że zupełnie nie radzi sobie z utrzymywaniem porządku, choć jej przestrzeń nie jest za duża. Osoby, które obejrzały nagranie, w którym można było zauważyć bałagan przy lodówce, nie hamowali się, dodając dosadne komentarze.

d408com

„W tym samym czasie, którego potrzebowałaś enact nagrania tego TikToka, mogłaś uporządkować śmieci na górze swojej lodówki”;

„Naprawdę musisz posprzątać mieszkanie. Szok, że można mieć taki bałagan!” – czytamy wśród wielu komentarzy.

Mama dwójki dzieci odpowiada na hejt TikTok

Mama dwójki dzieci odpowiada na hejt Źródło: TikTok, fot: Nirvana-Paris

Autorka wideo nie zamierzała jednak pozostawić tych opinii bez słów własnego komentarza.

„Nie obchodzi mnie, co uważasz”

Nirvana stwierdziła, że nie przejmuje się opiniami innych i mało ją obchodzi, co na temat wnętrza jej mieszkania piszą internauci.

d408com

„Jestem pełnoetatową mamą dwójki dzieci. Przez cały dzień moja uwaga skupiona jest na nich. Na blacie w kuchni rzeczywiście mam dużo pudełek, ale dlatego, że nie mam miejsca, a nie pilnuję porządku. Sprzątam całą noc” – podkreśliła.

Część kobiet stanęła w obronie Brytyjki, wytykając innym użytkownikom TikToka przesadę.

„Mam piątkę dzieci i mimo że regularnie sprzątam, mój dom zaraz potem wygląda jak po przejściu tornada” – wyznała jedna z internautek, które wsparły Nirvanę.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into once!

Zaskakujący finał sprzątania. Przestraszony mężczyzna od razu zaczął krzyczeć

d408com

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment